هفت‌برکه – گریشنا: حجت عابدی با حکم فرماندار گراش به سمت روابط عمومی فرمانداری گراش منصوب شد.

به گزارش هفت‌برکه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، حجت عابدی رسما به عنوان روابط عمومی از فرماندار گراش حکم گرفت. حجت عابدی در سال‌های اخیر به عنوان مسئول دفتر فرماندار بخش عمده خبرهای فرمانداری را پوشش می‌داد. او از این پس در کنار مدیریت دفتر فرماندار، وظیفه روابط عمومی را نیز بر عهده خواهد داشت.

عابدی در گفتگو با هفت‌برکه در مورد برنامه‌های خود در این سمت گفت: «با توجه به تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی، کار اصلی منسجم کردن روابط عمومی‌های ادارات برای پوشش بهتر فعالیت‌ها و خدمات انجام شده و البته پاسخگویی مناسب به خواسته‌ها و مطالبات مردم است. روابط عمومی فرمانداری به عنوان دبیر این شورا وظیفه سنگینی بر عهده دارد که امیدوارم با کمک همکاران خود در ادارات مختلف بتوانیم رضایت مردم را بالا ببریم.»

حجت عابدی متولد ۱۳۶۸ در گراش و دارای مدرک کاردانی حسابداری است. او از سال ۱۳۸۵با نشریه صحبت‌نو گراش همکاری داشته است و بعد از آن نیز در زمینه خبر و گزارش با رسانه‌های مختلف موسسه هفت‌برکه مانند افسانه گراش و سایت گریشنا همکاری کرده است. عابدی سابقه فعالیت در روابط عمومی بخشداری گراش، روابط عمومی نماینده مردم در مجلس هشتم و روابط عمومی شورای اسلامی شهر گراش را دارد.

Hojat Abedi