هفت‌برکه (گریشنا): تیم مدرسه شاهد ابتدایی گراش توانست جام اخلاق و یک مدال نقره‌ی انفرادی را از مسابقات تنیس روی میز مدارس ابتدایی کشور به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش، سی و چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز مدارس ابتدایی کشور از پانزدهم الی بیستم تیرماه در ارومیه با حضور ۱۳۵ بازیکن از ۲۹ استان کشور به صورت تیمی، انفرادی و دوبل برگزار گردید. مدرسه ابتدایی شاهد گراش پس از قهرمانی در استان به عنوان نماینده فارس در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده بود.
در قسمت تیمی که به صورت گروهی و حذفی آسیایی برگزار گردید، تیم گراش پس از سه برد و سه شکست توانست مقام هشتم را کسب کند. رقابت‌های انفرادی به صورت حذفی برگزار شد، و محمدحسن سبزواری توانست مقام هفتم کشور را به خود اختصاص دهد. مسابقات دوبل این رقابت‌ها نیز به صورت حذفی برگزار گردید و محمدحسن سبزواری از گراش توانست پس از پنج برد و یک شکست در فینال، مقام دوم کشور را به خود اختصاص دهد و صاحب گردن‌آویز نقره گردد.
مدرسه شاهد ابتدایی گراش که با ترکیب محمدحسن سبزواری، سیدمحمد محقق، عادل نجاتی، علیرضا سبزواری و مهدی کارگر به مربیگری حمیدرضا موغلی و سرپرستی سعید مخوف در این رقابت‌ها حضور داشت، توانست کاپ ارزشمند اخلاق سی و چهارمین دوره تنیس روی میز مدارس ابتدایی کشور را به خود اختصاص دهد. تنیس روی میز گراش برای اولین بار مدال دوبل مدارس کشور را کسب کرد.
مدارس شاهد متوسطه دوره اول و محبی متوسطه دوم گراش نیز به عنوان نماینده فارس دیروز به این رقابت‌ها در ارومیه اعزام شدند.

tenis 1