بستن

شهرداری گراش با ملکی و طاووس به استقبال بهار رفت

هفت‌برکه: شهرداری با نصب المان ملکی (گیوه) در بلوار خلیج فارس و المان طاووس در بلوار دکتر احمد اقتداری، استقبال از بهار را آغاز کرد. انجام فضاسازی شهری و نصب نمادهای نوروزی در سطح شهر همچنان در نقاط مختلف شهر ادامه خواهد داشت. 

با نزدیک شدن به سال نو، شهرداری در کنار همه اقداماتی که برای زیباسازی شهر مانند گل‌کاری میادین و بلوارها و درختکاری و نوسازی و رنگ‌آمیزی دارد، پس از چند سال وقفه، اجرای المان‌های شهری برای همشهریان و مسافران نوروزی را از سر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گراش، مهندس حلیمی، شهردار گراش، در این‌‌باره گفت: «شهرداری گراش امسال با طراحی و اجرای چندین نماد با مدل‌های مختلف چهره شهر را متحول و شادابی را در ایام نوروز ۱۴۰۳ برای شهروندان و میهمانان نوروزی به ارمغان خواهد آورد. در همین راستا و در آستانه‌ی سال نو، نماد طاووس در بلوار دکتر احمدخان مقتدری و نماد گیوه (در گویش گراشی، مَلِکی) در بلوار خلیج‌فارس جانمایی و نصب شد.»

مهندس حلیمی ادامه داد: «نمادهای قلب و ریتم ضربان قلب، شیر آب، آهو و بز کوهی به زودی در خیابان‌های درمانگاه، آبیاری و جزیره‌ی میدان شهیدبهشتی (روبه‌روی بیمارستان) جانمایی و نصب خواهد شد.» 

شهرداری در مورد نحوه انتخاب المان‌ها و هزینه آن‌ها هنوز اطلاعاتی منتشر نکرده است.

 

خبرنگار ارشد پایگاه خبری هفت‌برکه آغاز فعالیت روزنامه‌نگاری از سال ۱۳۸۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 نظر
scroll to top