هفت‌برکه: تیم فوتبال فوتبال نوجوانان هلال‌احمر با زدن ۷ گل به صدر جدول گروه دوم لیگ برتر نوجوانان فارس بازگشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه هلال‌احمر گراش در دومین بازی از دور برگشت مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان فارس، هلال احمر گراش میزبان تیم جنوب خنج بود. گراشی ها که دو هفته قبل نتایج خوبی نگرفته بودند و با شکست از شهید چمران لار و شاهد فیروزآباد این بار برای جبران مافات تیمی هجومی را روانه میدان کرد.

Helal Nowjavan 97

این بازی پنجشنبه اول آذرماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه شهدای گراش برگزار شد. هلال‌احمر خیلی زود و در دقیقه ۶ با پنالتی صادق صداقت به گل رسیدند. صداقت که از شم گلزی بالایی برخوردار است دقایقی بعد بازهم دروازه خنج را گشود تا دو بر صفر جلو بیافتند. نیمه اول با همان دو گل بنفع هلال احمر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم حسین شیرشمسی اختلاف را به عدد ۳ رساند صداقت موتور گلزنی هلال احمر باز هم در دقایق ۵۴ و ۵۶ دو گل دیگر به ثمر رساند تا نتیجه ۵ بر صفر دنبال شود. محمد رسول صدیقی گل ششم هلال احمر را  به ثمر رساند. در ادامه با توجه به بازی جوانان در لیگ یک کشور مقابل مس رفسنجان مربیان هلال احمر مجبور شدند صداقت و محمد رسول صدیقی که در جوانان نیز بازی میکنند را تعویض کنند. در اواخر بازی هم حمیدرضا پاک‌سرشت با ضربه سر شیرجه‌ای گل هفتم را به ثمر رساند.

هلال احمر با این برد، با توجه به شکست شاهد فیروزآباد مقابل خلیج فارس شیراز در صدر جدول قرار گرفت. نوجوانان هلال‌احمر هفته بعد استراحت دارند و ممکن است دوباره صدر را از دست بدهند.

ابراهیمی سرمربی هلال احمر پس از پایان بازی گفت: «ضمن تبریک هفته وحدت خدا را شاکریم که برد پرگلی را رقم زدیم تا همچنان از مدعیان درجه یک باشیم. در دو هفته گذشته بدشانسی گریبانگیر ما شد و مصدومیت و محرومیت بازیکنان ۳ اخطاره که از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار ما بودند باعث گردید نتایج خوبی رقم نخورد.»

بازی تیم بزرگسالان هلال‌احمر در لیگ برتر فارس این هفته یکشنبه برگزار می‌شود.

Ettehad 97

در لیگ دسته اول فوتبال فارس، اتحاد نماینده فوتبال گراش روز پنجشنبه اول آذرماه ۱۳۹۷ در خنج برابر برکه خنج به تساوی ۲-۲ رسید.