گریشنا (هفت‌برکه): نمایشگاه سلامت مرکز خدمات جامع محمد رسول الله (ص) در خیابان درمانگاه بر پاست، و بازدید از آن تا جمعه این هفته برای عموم مردم آزاد است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی، این نمایشگاه که با حضور معاونت بهداشتی، قائم مقام معاونت بهداشتی، معاون فنی و اجرائی و مدیر سلامت منطقه افتتاح شد، واحدهای ستادی و محیطی معاونت بهداشتی برگزار می‌کنند.

غرفه‌های این نمایشگاه شامل مراقبت سالمند، تغذیه، سلامت روان، خود مراقبتی، مبارزه با بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، بهداشت محیط و مدیریت بلایا و غرفه صنایع دستی سالمندان و نقاشی و کتاب خوانی است. از جمله خدمات ارائه شده در این نمایشگاه، می‌توان به ارائه خدمات بهداشتی و توزیع مکمل‌ها جهت سالمندان، آموزش جهت ترویج غذاهای سالم و مشاوره تغذیه، مشاوره روان در زمینه مدیریت استرس در محیط کار، جذب سفیران سلامت، انجام مراقبت های مربوط به خطرسنجی، آموزشی، و آگاه سازی در زمینه بیماری سل و هاری و آموزش در زمینه آمادگی در برابر مخاطرات بلای طبیعی اشاره کرد.

دیروز نیز به مناسبت روز جهانی کودک، مسابقه نقاشی با موضوع تصورات کودکان از خانواده‌هایشان و مسابقه مار و پله با موضوع تغذیه سالم جهت کودکان زیر ۵ سال با حضور والدینشان در غرفه نقاشی نمایشگاه سلامت برگزار شد.

Namayeshgah Salamat

Namayeshgah Salamat02