هفت‌برکه (گریشنا): در دیدار اختصاصی هیات رئیسه دانشکده‌ی علوم پزشکی گراش با دکتر قاضی‌زاده، وزیر بهداشت کشور، درخواست‌ها و نیازها در حوزه بهداشت مطرح شد که با قول مساعد وزیر بهداشت همراه بود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، هیات رییسه این دانشکده به همراه قائم مقام وزیر در استان و رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به صورت اختصاصی با وزیر بهداشت دیدار کردند. در این دیدار که صبح سه‌شنبه دوازدهم مرداماه در دفتر وزیر بهداشت انجام شد، دکتر احمد عبدالهی، رییس دانشکده علوم پزشکی گراش، ضمن تشکر از دکتر قاضی‌زاده هاشمی به دلیل دیدار اختصاصی با اعضای هیات رییسه، به معرفی معاونین دانشکده حاضر در جلسه پرداخت.

در ادامه‌‌ی جلسه، دکتر عبدالهی با ارائه‌ی اسلاید، به معرفی شهرستان گراش و معرفی دانشکده پرداخت و گزارش عملکردهای این دانشکده را در حوزه‌های مختلف  درمان، بهداشت، توسعه و مدیریت منابع، آموزش و دانشجویی فرهنگی تشریح کرد. رییس دانشکده علوم پزشکی گراش، از کارهای ارزشمند و فعالیت‌های گسترده‌ی این خیرین در حوزه‌ی سلامت نیز سخن گفت.

وزیر بهداشت نیز در این جلسه جویای حال خیّر بزرگوار گراش جناب حاج شیخ احمد انصاری شد و برای او از خداوند سلامتی عاجل و طول عمر این خیّر را طلب کرد.

در جلسه اختصاصی وزیر بهداشت با هیات رییسه علوم پزشکی گراش، درخواست‌های مهم و اساسی از سوی هیات رییسه نیز مطرح شد که دکتر هاشمی برای انجام بخش اعظمی از درخواست‌ها قول مساعد داد.

جزییات درخواست‌های مسئولین دانشکده علوم پزشکی گراش از وزیر بهداشت بزودی از طریق سایت علوم پزشکی گراش به اطلاع عموم خواهد رسید.

vazir2 vazir3