بستن

میدان میوه و تره‌بار بهمن ماه افتتاح می‌شود

میدان مرکزی میوه و تره‌بار و مواد پروتئینی در مرحله ی نازک کاری و نماسازی است. مهندس قائدی شهردار گراش در خصوص زمان افتتاح پروژه گفت: با همت شرکت همکار و پیگیری‌های مداوم شهرداری، در تلاشیم تا این پروژه تا بهمن ماه به پایان رسد که امیدواریم در فصل بارندگی پروژه همچنان با سرعت ادامه یابد. به نقل از روابط عمومی شهرداری گراش، مهندس هاشمی مسئول واحد عمران شهرداری، مجموع هزینه های انجام شده این پروژه را حدود ۹۲۰میلیون تومان برآورد کرد.

عبدالرضا هرمزی سخنگوی شورای اسلامی شهر گراش نیز در مصاحبه با گراش‌من در این باره گفت: پروژه میدان میوه و تره بار گراش از ۲سال پیش عملیات اجرایی آن با ۴۲ غرفه آغاز و با ۲۲۰۰ متر مربع زیر بنا در مساحت ۴۰۰۰ متر مربع آغاز شده است. هرمزی توضیح داد: در این طرح ساخت سرویس بهداشتی، فضای سبز، پارکینگ و انبار پیش‌بینی شده و در آینده  شاهد ساخت نمازخانه، سرد خانه و ایجاد مکان تفریحی در حاشیه این پروژه نیز خواهیم بود.

با به پایان رسیدن این پروژه کلیه ی ماهی فروشان سطح شهر، میوه فروشی ها و پروتئینی ها می توانند به صورت منسجم استقرار یابند و از این محیط آماده و بهینه، بهره ی کافی را ببرند.

خبرنگار پایگاه خبری هفت‌برکه عضو انجمن شاعران و نویسندگان گراش داستا‌ن نویس

3 نظر

  1. بازم شهردار با غیرت و دوست داشتنی.کاشکی بعضی مسولین بی هنر و میزو صندلی پرست از شهردارمحبوب و پرتلاش یاد بگیرند…

  2. ماشاالله تواین چند وقت که مانبودیم خوب شهرمون بیشرفت کرده ایولادستتون درد نکنه ازراه دور بهتون میگم خداقوت موفق وموید باشید

  3. منم به نوبه خودم از شهردار محترم گراش کمال تشکر را دارم و برای ان بزرگوار ارزوی موفقیت میکنم از دور دست همه همشهریانم را می بوسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 نظر
scroll to top