بستن

هشدار فرماندهی انتظامی به تردد بی‌مورد موتورها

 گریشنا: فرماندهی انتظامی شهرستان گراش به موتورسوارهایی که تردد‌های مکرر و غیر‌ضروری در خیابان دارند، هشدار داد که آنها را متوقف خواهد کرد.

در نامه‌ای که از فرماندهی انتظامی شهرستان گراش به موسسه‌ی هفت برکه ارسال شده است، اعلام شده است که تردد‌های مکرر موتور‌سواران از اوایل شب تا بامداد در سطح خیابان‌ها و کوچه‌ها در ماه مبارک رمضان، باعث نارضایتی عده‌ای از شهروندان و به‌هم‌ریختگی نظم اجتماعی شده است. به همین دلیل، مامورین فرماندهی انتظامی به منظور ایجاد انضباط اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی، موتورسیکلت‌های متخلف را توقیف و به پارکینگ انتقال می‌دهند.

 متن این نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان و استعانت از درگاه ایزد منان در ایام‌ ا… ماه مبارک رمضان؛ به استحضار شهروندان فهیم و آگاه شهر می‌رساند:

همان‌طور که شهروندان عزیز روزانه مشاهده می‌نمایند، عده‌ای از راکبین موتور‌سوار در ماه مبارک رمضان از اوایل شب تا بامداد به صورت غیر‌ضروری در سطح خیابان‌ها و کوچه‌ها اقدام به تردد‌های مکرر و به هم‌ریختگی نظم اجتماعی شهر می‌نمایند که در همین راستا عده‌ای از شهروندان به صورت حضوری و یا تلفنی از مسئولین انتظامی شهرستان خواستار برخورد با این معضل شده‌اند. علی‌هذا این فرماندهی از والدین گرامی درخواست دارد که از تردد غیر ضروری فرزندانشان در سطح شهر در ساعات مذکور که هم جلوه شهر را نا‌زیبا و هم باعث آزار و اذیت مردم می‌شود خودداری نمایند. بدیهی است مامورین این فرماندهی در صورت عدم رعایت راکبین موتور‌سوار در راستای انجام ماموریت محوله ضمن هماهنگی به عمل آمده با فرماندار محترم شهرستان به منظور ایجاد انضباط اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی موظف به توقیف موتور‌سیکلت‌های متخلف و دلالت آن‌ها به پارکینگ عمومی شهرستان خواهد بود.

فرماندهی انتظامی شهرستان گراش

سرهنگ۲ عبدالعظیم انصاری

13 نظر

 1. من نمی دونم بعضی وقت ها با این کارا شک میکنم که کشورم واقعا ازاده یانه
  اخه تردد موتور سیکلت تو خیابون های شهر کجاش جرمه؟
  تو کدوم کشور جرمه؟
  کاش که حداقل یه بار هم که شده مسئولین جلو این کارهارو بگیرن
  اما این تصمیم تو اوضاعی که امنیت اینجوره واقعا جالبه…

 2. نیروی انتظامی باید از مردم ممنون هم باشه که شبها تو خیابون هستن و باعث امنیت شهر میشن و کار رو برای سارقین سخت و برای نیروی انتظامی راحت کردن.
  شما اگه دقت کرده باشین از اول ماه مبارک رمضان تا به حال از ساعت ۱۰ شب تا ۶ صبح که شهر شلوغ هست هیچ سرقتی نداشتیم و اکثر سرقت ها عصرها انجام میشه.

 3. واقعا از این کار نیروی انتظامی تشکر می کنیم.تعدادی ولگرد در شهر اسایش مردم را گرفتند .تواین شب ها تورا بخدا نگاه بکن تو خیابون بیکار دور می زنند.اقای محترم مزاحمت بس دیگه .مگه خونه وزندگی نداری ؟حالا بذار نیرو انتظامی حالتان را جا بیاره بعد متوجه میشی

  1. میگم هیچی نمیدونی.حرف نزن
   تا دیروز میگفتن بسیج چیه بسیج چیه فقط نیرو انتظامی
   حالا چیزی نشده که یه طلا فروشی زدن
   یه ده دوازده تایی موتور بردن
   چنتایی خونه دزدی شده و…
   عزیزم طرف غیر گراشی که از جونش سیر نشده بیاد واسه منو تو گراشی جونشو به خطر بندازه
   اگه کاری کنیم خودمون وگرنه هیچ
   الانم توی ساعاتی که موتور سوارا توی خیابونن اگه یه دزدی شد من جوابگو میشم
   والا همین موتور سوارا یه امنیته

 4. کار نیرو انتظامی شده گیر دادن به جونا.اگه راست میگید جلو سرقت رو بگیرید.امنیت شهر با گرفتن چهارتا موتور تامین نمیشه.البته قبول دارم بعضی از موتورسوارا شورش رو در میارن.جالب اینجاست که نیرو انتظامی اون موتورسوارای رو که باعث ازار و اذیت مردم هستن رو نمیگیره چون عمدتن از دستشون در میرن و نمیتونن بگیرنشون.چهارتا ادم بدبخت رو میگیرن که نون زندگیشون رو از راه موتورشون در میارن

 5. خواستم تقدیر و تشکر کنم از نیروی انتظامی از بابت جلوگیری کردن بی مورد موتورسوارها اما !!!!!آیا چهار نفر که موقع برگشتن از نماز صبح دارن بر می گردن به منزلشون . توقیف کردن موتور انها کاردرستی است؟ خدا می دونه با بت بعضی از کاهای مسئولین ، مردم را از نماز و انقلاب واین مملکت دارن دور می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 نظر
scroll to top