بستن

روزی‌طلب: آموزش علوم مختلف همراه با افزایش اخلاقیات و عبودیت

دوشنبه نهم اردیبهشت در سالن سراجی مراسم گرامی‌داشت روز معلم با حضور روزی‌طلب مدیر کل سازمان آموزش و پرورش استان فارس و مسئولین شهرستان و همچنین تعدادی از مدیران و دبیران مدارس برگزار شد.

کریمی‌فرد، فرماندار شهرستان گراش، در این برنامه به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: «یکی از الزامات انسان‌سازی، خودسازی است و در وهله‌ی دوم به‌روز‌رسانی علم و دانش اهمیت دارد.» او به لزوم شرکت در انتخابات پیش رو، نیز اشاره کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس نیز در جمع فرهنگیان گراش با اشاره به ارتباطات امروز انسان‌ها که مرز جغرافیایی ندارد گفت: «نقش تعلیم و تربیت و مسائل فرهنگی در عصر حاضر بسیار پررنگ‌تر است.»

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدحسین روزی‌طلب در جمع فرهنگیان گراش با اشاره به آیاتی از قرآن کریم  اظهار داشت: مسلمانان در اتباطات امروزی دارای ذخایر غنی فرهنگی و اعتقادی هستند، چرا که اسلام و مکتب اسلام بالاتر است و هیچ چیز بهتر از آن نیست.

وی با اشاره به این که هنوز تصویر روشنی از مسائل تعلیم و تربیت اسلامی به صورت عملیاتی ارائه نشده گفت: در این خصوص لازم است علمای دینی و نظریه‌پردازان اسلامی مطالعات عمیقی را انجام دهند.

روزی‌طلب با اشاره به تلاش غربی‌ها در خصوص راه‌اندازی فن‌آوری‌های نوین مانند اینترنت و ماهواره و … اذعان داشت: غربی‌ها می‌خواهند با استفاده از این فن‌آوری‌ها سبک زندگی خود را به دنیا القاء و نسل امروز ما را منحرف کنند، اما ما باید افرادی تربیت کنیم که این ترفند غربی‌ها را بی‌تاثیر کنند.

وی با اشاره به نقش مهم تربیت در کودکی گفت: اگر معلم نتواند دانش‌آموزان را با یک زندگی الهی و قرآنی آشنا کند مسلماً دانشگاه نیز نخواهد توانست موثر باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به این که در هنگام ظهور امام عصر (عج) انسان‌های تربیت‌یافته گرداگرد ایشان حضور می‌یابند گفت: معلم ما می‌بایست تمام تلاش خود را برای تربیت انسان‌های تربیت‌یافته معطوف کند و نسل امروز نیز می‌بایست بتواند با در اختیار گرفتن ابزارهای نوین، از آنها برای رشد و توسعه معرفت و اخلاق در دنیا استفاده نماید.

وی در پایان با اشاره به نقش مهم اخلاق و تربیت تاکید کرد: آموزش علوم مختلف باید همراه با افزایش اخلاقیات و عبودیت در دانش‌آموزان باشد.

عکاس پایگاه خبری هفت‌برکه گراش

2 نظر

 1. سلام به همشهریان عزیز
  با عناوین متنوع خبرس رسانه های تهران . هر صبح با خبرهای داغ سیاسی و انتخاباتی تا پایان اخرین ساعات تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری و شوراها با ما باشید
  ۱ ترافیک و رایزنی رجال سیاسی کشور در تهران
  ۲ تلاش برای تشکیل جبهه واحد اعتلاف برای تصدی کرسی ریاست جمهوری و چندین خبر داغ سیاسی
  لطفا مطالعه بفرمایید
  با احترام : خاکبیز
  ———————–

  آخرین مطالب سرویس سیاست / انتخابات
  ۱۳۹۲/۲/۱۰ — ۸:۱
  حق‌شناس: از میان خاتمی و هاشمی یکی کاندیدا خواهد شد/ کواکبیان به نفع هاشمی کنار نرود کاندیدای جبهه اصلاح طبان نخواهد بود

  انتخابات – مهر نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۱۰ — ۷:۵۶
  شریعتمداری: فکر نکنم احمدی‌نژاد بعد از انتخابات حال و حوصله کارهای اجرایی داشته باشد/ اگر دستجردی یا ابتکار آماده همکاری باشند در کابینه‌ام از آنها استفاده می‌کنم

  انتخابات – روزنامه اعتماد در گفت و گویی با محمد شریعتمداری نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۱۰ — ۷:۴۱
  همه وزیرانی که می خواهند به پاستور برسند

  انتخابات – مشرق نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۱۰ — ۷:۰
  کلیدواژه های تازه ای که عسگراولادی در گفت و گو با خبرآنلاین مطرح کرد:بازتولید اصولگرایی، پایان دوگانه اصلاح‌طلب – اصولگرا،هشدار مشفقانه به احمدی نژاد و…

  انتخابات – با ورود به دهه نهم زندگی اش باز هم تلاش برای «وحدت» را اصلی ترین وظیفه سیاسی خود می داند.
  ۱۳۹۲/۲/۱۰ — ۶:۲۵
  رضایی: ۷۰ درصد مشکل بیکاری و گرانی کشور مربوط به سوءمدیریت است/ اگر نیایم به مردم خیانت کرده‌ام

  انتخابات – مهر نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۱۰ — ۰:۷
  عسگراولادی: احمدی‌نژاد با طرح مدودف می‌خواهد بعد از شش ماه به قدرت باز گردد/ احمدی‌نژاد مواظب شیاطین باشد

  انتخابات – مهر نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۲۰:۱۰
  عضو حقوقدان شورای نگهبان: اگر داوطلبی رجل مذهبی و سیاسی نباشد تایید نمی‌شود/ شورای نگهبان حداقل​ها را تایید می‌کند/درخواست از نامزدها

  انتخابات – محسن اسماعیلی گفت: اینکه هر روز از هر گوشه‌ای کسی اعلام کاندیداتوری کند، در شأن ملت و مقام ریاست‌جمهوری نیست.
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۹:۲۷
  باهنر: اگر مدیران دولتی از لنکرانی حمایت می‌کنند باید افشاگری شود/ مذاکره با آمریکا حرام نیست، عدم مذاکره هم واجب نیست

  انتخابات – عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان می گوید مذاکره با آمریکا حرام نیست، عدم مذاکره هم واجب نیست.
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۹:۱۴
  پورمحمدی: اگر با هوشمندی و طراحی همپای ماهواره و فضای مجازی حرکت نکنیم صحنه در اختیار علم قرار می‌گیرد

  انتخابات – رئیس سازمان بازرسی کل کشور با مثبت تلقی کردن کارکرد شوراها و مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: مکانی که همه ایده‌ها در آن جمع شده می‌تواند مثبت باشد.
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۸:۳۲
  کواکبیان: اگر مهرعلیزاده با یک میلیون رأیش سال ۸۴ کناره‌گیری می​کرد، دیگر جریانات خواب آقای کروبی اتفاق نمی‌افتاد/ به هیچ عنوان به مذاکرات آلماتی اعتقاد ندارم

  انتخابات – ایسنا نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۸:۱۸
  ابوترابی‌فرد: کاغذپاره خواندن تحریم‌ها خطای استراتژیک بود/ از روز اول مسئولیتم در دستگاه اجرایی کمترین چالش بین قوا را شاهد خواهیم بود

  انتخابات – فارس نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۸:۱۰
  انتقاد لنکرانی به انتشار مصاحبه پدرش در رسانه‌ها/ به جای مسائل شخصی به برنامه کاندیداها بپردازید/مردم ایران به هرکس رأی بدهند به هاشمی رفسنجانی رای نمی‌دهند۵۷

  انتخابات – مهر نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۸:۵
  حسینیان: مواضع هاشمی، بازی پیچیده سیاسی کارگزاران است/ترقی:۶۰درصد رأی منفی به هاشمی در نظرسنجی‌هاست/ نماینده یزد: ورود هاشمی به انتخابات بازگشت به عقب است

  انتخابات – فارس نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۷:۰
  ولایتی: کسی که معاش ندارد معاد ندارد/ گاهی با یک تلفن می‌توان مشکل بین دو کشور را حل کرد

  انتخابات – عضو ائتلاف ۲+۱ گفت: حمایت از صنعت است که اقتصاد مقاومتی را شکل می دهد. صنایع داخلی تنها در صورت حمایت است که می توانند به راحتی با واردات کالاها به شکل بی رویه رقابت کنند.
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۶:۷
  محمدرضا عارف: دخالت نهادهای شبه دولتی در مسائل اقتصادی و سیاسی واقعیتی ملموس است

  انتخابات – معاون اول دولت اصلاحات اظهار امیدواری کرد با حضور حداکثری مردم و پیروزی کاندیدای اصلاح طلب مسائل و مشکلات کشور با عقلانیت حل و فصل شود.
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۶:۰
  حسن سبحانی: سه نفر در کابینه حق وتو داشته باشند/ انتقاد از وعده​ پرداخت یارانه​ بالا به مردم

  انتخابات – مهر نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۵:۳۳
  حسن روحانی: تجارب افراد به راحتی به دست نمی​آیند که به راحتی از دست بروند

  انتخابات – نامزد بالقوه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ابراز امیدواری کرد که کانون​های بازنشستگی به محلی برای مشارکت فعال در تصمیم سازی های مدیریتی تبدیل شوند.
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۵:۱۹
  وزیر اطلاعات دولت اصلاحات: خاتمی نمی‌آید/ یاسر هاشمی: رد صلاحیت؛ یکی از دغدغه‌های خاتمی است

  انتخابات – فارس نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۴:۵۶
  لنکرانی :توصیه کسانی که می​گویند ‘نمی​گویم نمی​آیم’ برقراری ارتباط با آمریکا است

  انتخابات – مهر نوشت:
  ۱۳۹۲/۲/۹ — ۱۴:۲۸
  حدادعادل: حضور هیچ‌یک از اعضای ائتلاف سه ‌​نفره تشریفاتی نیست و من نیز مانند دو نفر دیگر فعالم

  انتخابات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظر
scroll to top