هفت‌برکه: «صدای منو می‌شنوی؟» آخرین نمایشی بود که در اولین شب چهارمین جشنواره نمایش کل گراش به روی صحنه رفت. این درام اجتماعی را محمدرضا روزمند بر اساس نمایشنامه‌ای به قلم مریم فرمانبر کارگردانی کرده است. این نمایش روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۸:۳۰ برای بار دوم به روی صحنه می‌رود.

صدای منو می شنوی لامرد

«صدای منو می‌شنوی؟» که پیش از این در جشنواره‌ی تئاتر مدارس در لامرد نیز اجرا شده است، داستان دختری است که تلفنی با پدر نامزدش صحبت می‌کند و از خلال صحبت‌هایش، به رابطه‌ی ناهموار دو نسل پی می‌بریم. سارینا سروده تک‌بازیگر این نمایش است، و آناهیتا پیرایش او را با ویولون روی صحنه همراهی می‌کند.

جلسه نقد و بررسی

جلسه‌ی نقد و بررسی این نمایش نیز بلافاصله پس از اتمام نمایش در سالن سینما برگزار شد. محمدرضا روزمند، کارگردان نمایش، به همراه مجید غلامی، پیشکسوت تئاتر لار، مهمانان پنل گفتگویی بودند. روزمند پس از معرفی گروه، به توضیحِ دلیل انتخاب این متن نمایشی پرداخت. غلامی نیز بر بازی بازیگر تمرکز کرد و آن را کاری سخت اما موفق دانست. این جلسه به صورت زنده از صفحه اینستاگرام هفت‌برکه نیز پخش شد و می‌توانید فیلم جلسه را در این صفحه (اینجا) مشاهده کنید.

فیلم نمایش در آپارات و یوتیوب

فیلم این نمایش را که با اجازه کارگردان بارگزاری شده است، می‌توانید در آپارات (اینجا) و یوتیوب (اینجا) تماشا کنید.

 

عکس‌های هادی افشار را از اجرای اول این نمایش ببینید.

Namayesh Kal 4 Sedaye Lamerd 1