هفت‌برکه: همایش «مسیرت رو پیدا کن» راه را برای راه‌‌اندازی کسب‌وکار خانگی به شما نشان می‌دهد.

به گزارش هفت‌برکه، اگر از نشستن در خانه و اتفاقات تکراری روزمره خسته شده‌اید و می‌خواهید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید، روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰ در همایش «مسیرت رو پیدا کن» شرکت کنید. در این گردهمایی، بانوان موفق و کارآفرین به بحث و تبادل نظر در خصوص تجربه مشاغل خانگی می‌پردازند.

دکتر مهدی مهرابی، مدیر منطقه ای بانک سپه در جنوب فارس و دکترای مدیریت مالی؛ مینا غفوری، کارآفرین نمونه و موسس و مدیر برند مینا کیک در لار؛ نساء غفوری، بانوی گراشی کم‌بینا و فعال در حوزه دوخت لباس محلی؛ و مریم حسین‌پور، مدال‌آور و مربی ورزشی و فعال در حوزه شمع‌سازی و هنر، مهمانان این گردهمایی هستند.

محمد درستکار، مدیر آموزشگاه شادرام و مبتکر برگزاری این همایش، با اشاره به اینکه هدف مدرسه ما ایجاد تحول در منطقه است گفت: «یکی از اهداف مدرسه شادرام ایجاد تحول در مدرسه است، با این پیش‌فرض که دانش‌آموزی موفق و شاد است که در خانواده موفق و شادی رشد کند. یکی از گفتمان‌هایی که تلاش داریم ترویج دهیم، فرهنگ کار و تلاش در بین خانواده‌ها است. با توجه به حدیث امام علی که بهترین تفریح کار است و کار باعث فاصله گرفتن از ناهنجاری‌ها و مفاسد می‌شود، وقتی دانش‌آموزی ببیند که مادرش مشغول کار است روی او هم تاثیر می‌گذارد و در آینده این رفتار در او نهادینه می‌شود.»

مدیر آموزشگاه شادرام در پایان افزود: «هدف ما تشویق بانوان به کار در بیرون از منزل نیست. بیشتر تشویق به شروع مشاغل خانگی در کنار مباحث خانگی که ارزشمند هم است می‌باشد. این همایش بیشتر برای افرادی است که از زندگی روزمره خسته شده‌اند و هنوز مسیر زندگی خود را پیدا نکرده‌اند و سردرگم هستند.»

این همایش روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰ در سالن اجتماعات شیخ احمد انصاری در دانشکده علوم پزشکی برگزار می‌شود.

آموزشگاه شادرام، شورای اسلامی شهر گراش و اداره ورزش و جوانان گراش از برگزارکنندگان از همایش هستند.

44ae1fa9 fc20 423f a40a 730b10e1171d