بستن

اولین تغییر در معاونت‌های دانشکده بعد از ابقای دکتر عبدالهی

هفت‌برکه: مهندس محمدجواد یحیایی به سرپرستیِ معاونت توسعه‌ی دانشکده علوم پزشکی گراش منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی، طی حکمی از سوی دکتر عبدالهی، رییس دانشکده علوم پزشکی گراش، مهندس محمدجواد یحیایی به سرپرستیِ معاونتِ توسعه‌ی مدیریت و منابعِ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش منصوب شد. مهندس یحیایی از سال ۱۳۹۲ ریاست اداره‌ی منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانیِ مجموعه علوم پزشکی گراش را بر عهده داشته است.

مسئولیتِ این معاونت توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی گراش را از سال ١٣٩٧ تاکنون، دکتر مهدی محسن‌زاده به عهده داشته است. دکتر محسن‌زاده که عضو هیات علمی دانشکده است، همچنان ریاست مرکز ناباروری الزهرا(س) گراش را به عهده خواهد داشت.

این اولین تغییر در سطح معاونت‌های دانشکده‌ی علوم پزشکی گراش است؛ تغییراتی که به نظر می‌رسد با توجه به رد استعفای دکتر عبدالهی و ابقای او در ریاست دانشکده، در هفته‌ی آینده ادامه داشته باشد.

سردبیر پایگاه خبری هفت‌برکه عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه گراش دکترای ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران

4 نظر

 1. افرین و مرحبا به دکتر عبدالهی عزیز که جوانان خوب و با استعداد شهر را گلچین میکند و انان را در منصبهای حساس دانشکده استفاده میکند .
  دکتر عبدالهی عزیز شهر به شما و نیروهای جوان و انقلابی تان افتخار میکند و قدردان زحمات فراوان شما می باشد .
  ارزوی ما صحت و سلامتی و همراه با سربلندی شماست دکتر جان
  ا

 2. از اول هم معلوم بود این نوع استعفاء ها( که قبل هم سابقه داشته) صوری است و بیشتر برای باج خواهی و امتیاز گیری است تا نیروهای غیر همفکر با خودش را حذف کند و امتیازات بیشتری را طلب کند . بسوزه پدر دنیا طلبی و زیاده خواهی

 3. سلام خدمت سردبیر رسانه هفت برکه همه مردم گراش می‌دانند که آن موسسه شدیدا طرفدار آقای دکتر عبدالهی هست و علت آن همکاری یکی از بستگان نزدیک شما در دفتر ایشان است لطفا گزینشی کامنتها را انتخاب نکنید و انتقادها و تشویق ها را بذارید و فرقی نذارید
  اما اگر آقای دکتر عبداللهی صداقت در کارش است و راست می‌گوید و قصد خدمت دارد بهترین خدمت به مردم گراش دانشگاه و بیمارستان استعفای ایشان است متاسفانه از زمانیکه ایشان خود را متخصص سرطان مطرح کرده است تمام اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی هزینه که میلیاردها تومان میباشد خرج مرکز از پیشگیری از سرطان کرده و می‌کند و دیگر بخش‌های بیمارستان رو به تعطیلی است زایشگاه بیمارستان مشکل و کمبود دارد دستگاه سی تی اسکن نیمه خراب است دستگاه رادیولوژی اتاق عمل دو ساله خرابه و دکترهای جراح گله دارند و صدها مشکل دیگر دکتر عبداللهی برای اینکه جای پای خود محکم کند فقط و فقط بفکر در آمد خودش و ماندن خودش در گراش است آقای رسانه شما پیگیری بفرمایید چند درصد مراجعه کنندگان به بیمارستان اوز و لار گراشی هستند لطفا به آقای عبداللهی بفرمایید شما سوگند پزشکی خورده‌اید باید اول سلامتی بیماران و الان که رئیس هستید حتی پول خیرین امانت دست شماست که عادلانه برای ضروریات بیمارستان هزینه کنید. آیا شما قسم می‌خورید که استعفای شما سوری نبوده آیا قسم می‌خورید که به استاندار التماس نکردید که به رئیس دانشگاه شیراز سفارش کند حکم شما را تمدید کند قسم بخور که این استعفای نمایشی فریب مردم نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 نظر
scroll to top