هفت‌‌برکه: افراد بالای ۵۰ سال بدون نیاز به ثبت‌ نام با مراجعه به مرکز واکسن گراش مستقبما واکسن می‌شوند و واکسن معلم‌ها و فرهنگیان نیز آغاز می‌شود.

Vaksan

آغاز واکسیناسیون معلمان و کادر آموزشی

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش، طی هماهنگی و برنامه‌ریزی انجام شده با شبکه بهداشت شهرستان، واکسیناسیون اولین گروه فرهنگیان دوشنبه ۱۱مرداد انجام می‌شود.

ذبیح‌الله رضایی، مدیر آموزش و پرورش، اعلام نمود که کلیه همکاران و افرادی که با امور آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان مرتبط هستند واکسینه می‌شوند. از جمله رانندگان محترم سرویس مدارس نیز مشمول این طرح می‌شوند.

وی اعلام نمود که مرکز واکسیناسیون فرهنگیان در محل کانون فرهنگی تربیتی حضرت معصومه(س) با مدیریت معصومه بهمنی در نظر گرفته شده است که برنامه‌ریزی چگونگی حضور همکاران فرهنگی از طریق آن کانون اعلام می‌گردد.

رضایی از همه همکاران فرهنگی خواست نسبت به تزریق واکسن کوید ۱۹ اقدام نمایند تا بتوانیم محیطی ایمن و آرام را برای دانش‌آموزان فراهم نموده و شاهد تندرستی و امنیت خاطر فرهنگیان نیز باشیم.

واکسیناسیون ۵۰ساله‌ها بدون ثبت‌نام

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، تمام افراد بالای ۵٠ سال برای تزریق واکسن در شیفت صبح و عصر به پایگاه تجمیعی واکسیناسیون گراش مراجعه کنند.
مهندس علیرضا مساح، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش، در گفتگو با روابط عمومی این دانشکده درباره این خبر گفت: «با توجه به سرعت گرفتن واکسیناسیون در گراش، تمامی افراد بالای ۵٠ سال در گراش، «بدون نیاز به ثبت نام در سامانه سلامت»، با در دست داشتن کارت ملی در شیفت صبح و عصر به پایگاه تجمیعی واکسیناسیون صالحین، واقع در مسکن مهر مراجعه کنند.»
 
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی در ادامه افزود: «متاسفانه با توجه به فراخوان‌های مکرر برای ثبت نام در سامانه سلامت و حتی فراخوان‌های تلفنی به گروه‌های سنی اعلام شده، شاهد استقبال خوبی از طرف مردم برای تزریق واکسن نیستیم.»

وی گفت: «‌غرفه های واکسیناسیون را افزایش دادیم و تمهیداتی برای جلوگیری از ازدحام اندیشیده شده است و نیروهای معاونت بهداشت منتظر حضور مردم در پایگاه تجمیعی هستند، لذا از فردا تمامی افراد بالای ۵٠ سال بدون ثبت نام در سامانه سلامت برای دریافت واکسن مراجعه کنند. 

 
فعالیت پایگاه تجمیعی واکسیناسیون صالحین گراش، واقع در مسکن مهر:
 
روزهای شنبه تا پنجشنبه: صبح از ساعت ۸ لغایت ۱۴ و عصرها از ساعت ۱۷ لغایت ۲۱ 
 
جمعه‌ها: فقط شیفت صبح از ساعت ۸ لغایت ۱۴