بستن

دبستان شاهد پسران + عکس

گریشنا: مدارس ابتدایی گراش، با اشتیاق پذیرای کلاس اولی ها بود.

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گراش تصاویر آغاز سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در دبستان شاهد پسران را در اختیار گریشنا قرار داده است. این حس زیبا را تماشا کنید.

 

 

 

 

مدیر گروه مطالعات فرهنگی رادیو فرهنگ سردبیر نشریه افسانه ویِژه گراش شاعر، پژوهشگر فرهنگ عامه، تاریخ و ادبیات در جنوب فارس مدیر انتشارات همسایه مدیرعامل موسسه فرهنگی هفت برکه

2 نظر

  1. اسامی دانش آموزان پذیرفته شده در کنکور سراسری سال ۹۱
    • روزانه:
    ۱. محسن شریعتی- تعمیرات ونگهداری هواپیما- دانشگاه صنعت هواپیمایی تهران
    ۲. رضا عباسی- زمین شناسی- بندرعباس
    ۳. حامد بیگلری- مهندسی معدن – زاهدان
    ۴. محمد جوشن- پروتز دندان – سبزوار
    ۵. مازیار امیری- مهندسی فیزیک- یاسوج
    ۶. علی پیشکار- مهندسی معدن – کرمان
    ۷. محمد تکنورد- مهندسی مکانیک- لامرد
    ۸. حسن رسولی نژاد- مدیریت بازرگانی- سنندج
    ۹. مجتبی منفرد- مهندسی کشاورزی- اهواز
    ۱۰. محمد رضایی- علوم اقتصادی- قم
    ۱۱. مسعود زارعی- مهندسی کشاورزی- کرمان
    ۱۲. سهام الدین شجاعی- کاردانی فنی – اصفهان
    ۱۳. ابراهیم رحیمی- تلویزیون وهنرهای دیجیتالی- شیراز
    ۱۴. مجید شمسی- تکنولوژی مواد- بوشهر
    ۱۵. علیرضا صفرپور- مهندسی مکانیک- قشم
    ۱۶. احمد صدیقی- مهندسی عمران- قشم
    ۱۷. حامد عباسی- مهندسی صنایع ،گرایش ایمنی- لامرد
    • دانشگاه فرهنگیان:
    ۱. ابراهیم جولافیان- دانشگاه فرهنگیان شیراز
    ۲. حمید رضا موغلی- دانشگاه فرهنگیان شیراز
    ۳. حافظ خدامی- دانشگاه فرهنگیان شیراز
    ۴. سلمان سهیلی قریشی- دانشگاه فرهنگیان شیراز
    ۵. علی خدمتی- علوم تربیتی- بوشهر
    ۶. محمد راستگو- دانشگاه فرهنگیان شیراز
    ۷. محمد باقر امانی- دانشگاه فرهنگیان شیراز
    • آزاد:
    ۱. حسین محسن زاده- مهندسی عمران – لار
    ۲. مصطفی رادمرد- مهندسی عمران – لار
    ۳. میلاد عباس زوج- مهندسی برق- یزد
    ۴. ابوذر کارگر- مهندسی برق- نجف آباد
    ۵. یاسین محمدی- دامپزشکی – کازرون
    ۶. وحید سلمانی- پرستاری- لار
    ۷. محمد رضوی فرد- فیزیک هسته ای – آباده
    ۸. سهام الدین شجاعی- شیمی- شیراز

    • پیام نور:
    ۱. مصطفی رادمرد- مهندسی عمران- اوز
    ۲. محمد جواد پور غفور- مهندسی منابع طبیعی- اوز
    ۳. محمد امین یزدانی- مهندسی برق- شیراز
    ۴. جعفر جعفر زادگان- حسابداری- اوز
    ۵. علی آشفته- حسابداری- اوز
    ۶. احمد رامیارپور- مهندسی معماری- اوز
    ۷. محمد جواد فاطمی- زیست شناسی- اوز
    ۸. علی پروین- زیست شناسی- اوز
    ۹. محمد روزگاران- مهندسی کامپیوتر- اوز
    ۱۰. وحید سلمانی- مهندسی کشاورزی- اوز
    ۱۱. محمد رضوی فرد- مهندسی کشاورزی- اوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظر
scroll to top