هفت‌برکه (گریشنا): خیابان ساحلی که پنج روز بعد از افتتاح مسدود شده بود، از امروز ۵ مهرماه دوباره بازگشایی شد.

به گزارش هفت‌برکه، ۱۳ شهریورماه، یک هفته بعد از هفته دولت، فاز یک خیابان ساحلی گراش افتتاح شد. (خبر در گریشنا) اما عبور و مرور در این خیابان نوساز چندان دوام نیاورد و با مسدود شدن خیابان در سمت خیابان آبیاری، عملا استفاده از این خیابان غیر ممکن شد. مساله‌ای که با توجه به آغاز به کار مدارس، ناراحتی ساکنین این منطقه را در پی داشت.

ابوالحسن حسینی، روابط عمومی شهرداری گراش، در مورد تخریب زودهنگام خیابان ساحلی گفت: «به دلیل عملیات گازرسانی، پنج روز بعد از افتتاح، خیابان مسدود شد. این ناهماهنگی برای ما هم جای تعجب دارد، چون این خیابان از دو ماه پیش آماده بهره‌برداری بود و اداره گاز می‌توانست عملیات را از قبل هماهنگ کند.»

مهندس عطاریان، رییس اداره گاز گراش، ناهماهنگی را متوجه شهرداری گراش می‌داند: «روال در کل شهرستان‌ها این است که شهرداری هر جا را می‌خواهد آسفالت کند، از ادارات استعلام می‌گیرد. این طور نامه‌ای در مورد خیابان ساحلی از شهرداری دریافت نکرده‌ایم.»

عطاریان در مورد طولانی شدن زمان مسدود بودن خیابان‌های ساحلی و آبیاری گفت: «لوله گاز باید از رودخانه عبور می‌کرد و این کار سه هفته زمان می‌برد. با توجه به این که دهنه پل بعدا تغییر می‌کند، ما باید لوله را از بالاتر می‌کشیدیم و کمی کار طولانی‌تر شد.»

عطاریان از پایان عملیات و بازگشایی خیابان خبر داد: «در حال حاضر کار لوله‌کشی و پرکاری تمام شده است. عبور و مرور برقرار شده است. فقط باید محل حفاری آب‌بندی شود تا مجددا آسفالت را ترمیم کنیم.»

Saeli 1 Work