بستن

قاچاق پرنده در فارس

بزرگترین محموله قاچاق پرنده در فارس کشف شد
شیراز – خبرگزاری مهر: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس از کشف بزرگترین محموله قاچاق پرنده در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسینعلی ابراهیمی کارنامی توضیح داد: با پیگیریهای مجدانه و مستمر ماموران یگان حفاظت محیط زیست و همکاری تنگاتنگ ماموران تلاشگر نیروی انتظامی فارس محموله بزرگ قاچاق پرندگان در شیراز کشف و با دستور مقام قضایی در استان پس از ضبط محموله و تشکیل پرونده برای صدور حکم نهایی،مجرمان به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات دقیق به دست آمده از سوی ماموران همیشه هوشیار یگان حفاظت محیط زیست فارس از دو هفته پیش تاکنون با زیر نظر گرفتن متخلفان گزارش تمام اقدامات آنان به طور مستمر به اداره کل ارسال شد تا سرانجام در روز سه شنبه موفق به کشف این محموله شامل ۲۶۷ قطعه پرنده از نوع طرقه وحشی و سه قطعه کبک وحشی شدند.

مدیر کل محیط زیست استان فارس ضمن تقدیر از مقامات قضایی به علت نگاه عالمانه و دلسوزانه به پرونده های مربوط به جرائم زیست محیطی در استان عنوان کرد: در این مرحله پرونده مطروحه به دادسرای عمومی و انقلاب ویژه امور جنایی و امنیتی ارسال شد که دادیار شعبه اول آن دادسرا بر اساس موازین قانونی دستورات لازم برای انجام تحقیقات مقدماتی را صادر کرد تا جرائم کیفری آنان نیز مشخص شود.

مدیر گروه مطالعات فرهنگی رادیو فرهنگ سردبیر نشریه افسانه ویِژه گراش شاعر، پژوهشگر فرهنگ عامه، تاریخ و ادبیات در جنوب فارس مدیر انتشارات همسایه مدیرعامل موسسه فرهنگی هفت برکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 نظر
scroll to top