هفت‌برکه (گریشنا): امیررضا جمالی و محمدمهدی آخوندی برنده یک مدال طلا و یک نقره در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز استان شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز گراش، مسابقات انتخابی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان استان فارس با حضور ۲۳۳ بازیکن از شهرستان‌های شیراز، لار، داراب، مرودشت، فسا، گراش، اقلید، زرین‌دشت و فیروزآباد، روز پنج‌شنبه و جمعه دوم و سوم شهریورماه به صورت دوحذفی در خانه پینگ‌پنگ شیراز برگزار شد. از این مسابقات، یک نوجوان و یک جوان به تیم منتخب نوجوانان استان فارس جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که ۱۱ الی ۱۴ مهرماه در قزوین برگزار خواهد شد راه خواهند یافت. این مسابقات با قهرمانی مقتدرانه امیررضا جمالی در رده نوجوانان و مقام سومی محمدمهدی آخوندی در رده جوانان از گراش به کار خود پایان داد.
پرهام فهام و امیرعباس جعفرپور در نوجوانان به ترتیب از شیراز و داراب مقام دوم و سوم را کسب کردند و ارین عادل و محمدسینا معصومی هر دو از شیراز مقام‌های اول و دوم جوانان را به دست آوردند.
محمدمهدی آخوندی، سینا سرخی، علی نام‌آور، امیررضا جمالی، مهدی رادمرد، محمدحسن سبزواری، فرهاد وقارفرد، رضا قاسمی، حسن ابراهیمی، علیرضا سبزواری و عرفان عبدالهی به مربیگری عبدالهادی و مرتضی موغلی از گراش در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.

در این رقابت‌ها، دو بازیکن نیز به تشخیص کمیته فنی هیات تنیس روی میز استان فارس جهت رقابت در مسابقات قهرمانی کشور انتصاب خواهند شد.

13960604 Tennis

13960604 Tennis 02