هفت برکه (گریشنا): رقابت دانش‌آموزان جنوب فارس در المپیاد آماده طرح دادرس با پیروزی تیم گراش به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هلال‌احمر: امروز دهم مرداد ماه در رقابت صدو دوازده دانش‌آموز پسر در المپیاد آماده طرح دادرس جنوب فارس در سالن شهید مشتاقی گراش، تیم گراش با رسیدن به مقام اول به مرحله‌ی دوم استانی راه یافت، تیم قیر و کارزین دوم شد و تیم لار به مقام سوم رسید. مراسم اختتامیه در سالن الزهرا(س) گراش برگزار شد.

در بخش دختران جنوب استان فارس که دیروز نهم مرداد ماه برگزار شد تیم لار به مرحله دوم المپیاد طرح دادرس استانی راه یافت. (خبر در گریشنا)

امسال برگزاری المپیاد آماده طرح دادرس در مرحله‌ی اول استانی به پنج منطقه‌ی شمال،جنوب، غرب، شرق و مرکز تقسیم شد که شهرهای گراش، آباده، کازرون، فسا و سپیدان میزبان برگزاری این مسابقات بودند.

محسنی، مسئول جمعیت هلال‌احمر شهرستان گراش می‌گوید:«در کازرون در بخش دختران تیم نورآباد ممسنی و در بخش پسران تیم کازرون درفسا در بخش دختران تیم فسا و در بخش پسران تیم نی‌ریز، در آباده در هر دو بخش دختران و پسران تیم آباده، در گراش در بخش دختران لار و در بخش پسران گراش در سپیدان در بخش دختران تیم مرودشت به مقام اول رسیدند و موفق به راهیابی به دور دوم مسابقات در مرکز استان شدند. رقابت پسران در سپیدان فردا یازدهم مرداد ماه برگزار می‌شود.»

او در ادامه می‌گوید:«با این حساب تیم‌های برتر از مناطق مختلف استان فارس در دور اول المپیاد به عنوان رقیب در دور دوم که در تاریخ بیستم مرداد ماه برگزار می‌شود با هم روبه رو خواهند شد. تیم برتر به عنوان نماینده‌ی استان فارس به رقابت‌های کشوری راه می‌یابد.»

olampeyad dadras13