هفت‌برکه (گریشنا): عصر دیروز دو متهم به آدم‌ربایی در فیروزآباد که در گراش ساکن شده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش هفت‌برکه، عصر دیروز، سی‌ و یکم تیرماه، حضور دو خودروی فرماندهی انتظامی و یک خودرو پلیس در مقابل ساختمان شعله در بلوار سرداران گراش، باعث تجمع مردم روبه‌روی این ساختمان شد. نیروهای انتظامی یک مرد را با چشمان بسته بود و یک زن را دستگیر کردند و با خود بردند. امروز ابوذر رنجبر، رئیس دادگستری شهرستان گراش، به خبرنگار هفت‌برکه توضیح داد: «این آدم‌ربایی مربوط به یک جریان خانوادگی در فیروزآباد است. یک مرد و یک زن فیروزآبادی به عنوان مستاجر در یکی از واحدهای ساختمان شعله ساکن می‌شوند. در جریان این پرونده، عصر دیروز با پیگیری نیروهای انتظامی، این دو نفر در گراش ردیابی و دستگیر شدند.»

بدین ترتیب، شایعه‌ی دستگیری آدم‌ربایان و قاتلان محمدعلی اسدی‌لاری تکذیب می‌شود. رییس دادگاه گراش درباره‌ی این پرونده‌ نیز گفت: «تحقیقات با رسیدگی نیروی انتظامی، با جدیت ادامه دارد و به نتایجی منتهی شده است که در فرصت مناسب اعلام خواهد شد.»

تجمع دوم، به خاطر تصادف

عصر دیروز همچنین تصادف یک وانت‌بار با موتورسیکلتی که چهار سرنشین داشت، در بلوار سرداران، روبه‌روی چلوکبابی صالح، باعث تجمع مردم در این نقطه شده بود. این تجمع نیز با تجمع در مقابل ساختمان شعله اشتباه گرفته شد و ابهاماتی ایجاد کرد.
طی تماس خبرنگار هفت‌برکه با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵، جلال ایزدی در این مورد توضیح داد: «ساعت ۱۸ و ۲۸ دقیقه‌ی دیروز، تصادف پیکان‌بار با موتورسیکلت به ما گزارش شد. چهار سرنشین موتورسیکلت که دو زن، یک مرد و یک کودک بودند، دچار خراشیدگی و پارگی سطحی و به بیمارستان منتقل شدند.»

Hadeseh