هفت‌برکه (گریشنا): در یک دوره مسابقات فوتسال نونهالان به مناسبت هفته‌ی جوان، تیم نونهالان گراش‌جوان به مقام اول رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال، مسابقات فوتسال نونهالان شهرستان گراش با حضور پنج تیم ستاره آبی، شاهین، خلیج فارس، اتحاد و گراش‌جوان به صورت دوره‌ای برگزار شد. در ابتدای بازی‌ها، تیم‌های هلال احمر و شهدا پس از انصراف از بازی‌ها از جدول مسابقات کنار گذاشته شدند. در پایان بازی‌ها، تیم فوتسال گراش‌جوان با شکست دادن تمامی حریفانش به مقام قهرمانی رسید. تیم خلیج فارس و شاهین عناوین دوم و سوم را کسب کردند و تیم ستاره آبی کاپ اخلاق این مسابقات را دریافت کرد.

Futsal Nonahalan 9

بازی‌های پایانی با حضور حسن‌نژاد، رییس اداره ورزش و جوانان؛ اعضای هیات و پیشکسوتان فوتبال برگزارشد. در مراسم اختتامیه بازی‌ها، از سوی کمیته برگزاری، بازیکنان منتخب فنی و اخلاقی بدین شرح معرفی شدند و لوح یادبود دریافت کردند: سعید ملایی، امیرحسین عباسپور و فاضل محمدی از تیم شاهین؛ علی غلامی و بیات از تیم اتحاد؛ فیصل محمدی، احسان کریمی‌نیا و ابوالفضل کرباسی از تیم خلیج فارس؛ ایمان محمدزاده و ابوالفضل راهپیما از تیم ستاره آبی؛ و حامد شیرشمسی، بهنام استوار، مسلم فیروزی و امیرحسین موغلی از تیم گراش جوان.

همچنین بهنام استوار از تیم گراش‌جوان با زدن ۱۲ گل، آقای گل مسابقات شناخته شد. احسان کریمی‌نیا از خلیج فارس به عنوان بازیکن بااخلاق؛ حامد شیرشمسی از گراش‌جوان به عنوان بهترین بازیکن مسابقات؛ امیرحسین عباسپور از شاهین به عنوان پدیده بازی‌ها؛ و مسلم فیروزی از گراش‌جوان به عنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب شدند.

گفتنی است که هیات فوتبال گراش در سال جاری مسابقات فوتسال جام رمضان در رده‌ی بزرگسالان و نوجوانان را نیز در برنامه دارد.