بستن

امام جمعه لار گلپایگانی است

چهل روز بعد از درگذشت آیت‌الله آیت‌اللهی امام جمعه لار، امام جمعه جدید این شهر معرفی شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر براساس حکم رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور ، حجت الاسلام سید مجتبی نوربخش به مدت سه سال امامت جمعه شهرستان لارستان را عهده خواهد داشت.

حجت الاسلام سید مجتبی نوربخش ۵۹ ساله اهل گلپایگان است و بیشتر فعالیت‌های او در این سال‌ها در شهرهای قم و گلپایگان بوده است. معاون فرهنگی دانشگاه گلپایگان، رئیس گروه دروس عمومی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و عضو شورای فرهنگی دانشگاه صنعتی گلپایگان از آخرین سمت‌های اوست.

پایگاه خبری لادستان در گزارشی سوابق نوربخش در لارستان را بررسی کرده است. حجت‌الاسلام نوربخش پیش از انقلاب اسلامی در حسینیه حاج تقی لار به عنوان واعظ حضور داشته است و فرزند وی نیز سال‌های اخیر در دهکویه به فعالیت تبلیغی دینی مشغول بوده است.

پایگاه خبری صحبت‌نو نوشته است جلسه  که قرار بود  در فرمانداری ویژه لارستان با حضور گروهی ار معتمدین لار در مورد تعیین امام جمعه این شهر برگزار شود تشکیل نشد. با این وجود فرماندار ویژه لارستان اعلام کرد فردا با حجت‌الاسلام نوربخش با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان لارستان به عنوان امام جمعه جدید لارستان معرفی خواهد شد.

 

| مدیر رسانه‌های هفت‌برکه | مدیرمسئول پایگاه خبری هفت‌برکه | مدرس دوره‌های آموزش خبرنگاری

2 نظر

  1. مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره امام جمعه فقید لارستان، حضرت آیت الله العظمی سید عبد العلی آیت اللهی(ره)، انتصاب حجت الاسلام نوربخش را به امامت جمعه این شهرستان تبریک گفت.
    larestannews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظر
scroll to top