هفت‌برکه (گریشنا): اکران فیلم «رسوایی ۲» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی در سینما فرهنگ گراش آغاز شده است.

در این فیلم کمدی اجتماعی، بازیگران معروف و معمول فیلم‌های ده‌نمکی همچون اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری و مهران رجبی به ایفای نقش پرداخته‌اند. اتفاقات این فیلم چند سال بعد از قصه «رسوایی ۱» در یک شهر فرضی با داستانی تخیلی رخ می‌دهد.

فیلم‌های طنز مسعود ده‌نمکی مانند اخراجی‌های ۱ تا ۳ و رسوایی ۱ با استقبال مواجه شدند و به پرفروش‌ترین فیلم‌های سال تبدیل شدند. «رسوایی ۲» نیز فروشی بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سینماهای سراسر کشور داشته است.

این فیلم هر شب ساعت نه و نیم در سینما فرهنگ گراش به نمایش در می‌آید.

تیزر فیلم را در آپارات ببینید (+)

 

Rosvaei Cinema

 

در پیامی که از طرف مدیران سینما در کانال سینمای گراش خطاب به همشهریان منتشر شده، آمده است:

سینما گراش در سال‌های دور افتتاح و بعد از مدتی به تعطیلی کشیده شد. می‌توان دلایل متعددی را برای تعطیلی آن برشمرد. از ضعف مدیریتی گرفته تا به‌روز نبودن فیلم‌ها و عدم حمایت مخاطبان از این مکان باارزش فرهنگی و هنری.

امروز همه‌ی آن ضعف‌ها برطرف شده و «سینما فرهنگ گراش» دوباره متولد شده است. جوانان همین شهر، کار مدیریت سینما را به عهده گرفته‌اند و فیلم‌هایی نیز به نمایش در می‌آیند که در سایر سینماهای کشور اکران می‌شوند.

تجهیزات پخش تصویر و همچنین سرمایش و گرمایش و … نیز ارتقا یافته‌اند تا کیفیت سینمای گراش به استانداردهای کشور برسد.

فقط یک نکته می‌ماند تا دوباره آن تجربه تلخ تکرار نشود: حمایت مخاطبان از نمایش فیلم‌ها.

سینمای گراش، تنها سینمای جنوب استان فارس است و این امتیازی برای شهرستان نوپای‌مان است که باید آن را قدر بدانیم.

مدیران جوان سینما تاکنون نشان داده‌اند که می‌توان با تلاش و همتی مضاعف و در جهت رضایت مخاطبان خود،  فیلم‌ «بادیگارد» ساخته ارزشمند (ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا) و فیلم «ابد و یک‌ روز» (ساخته سعید روستایی) را که دریافت‌کننده بیشترین جوایز جشنواره فیلم فجر بود، هم‌زمان با سراسر کشور به روی پرده برد.

فیلم «رسوایی۲» (ساخته مسعود ده‌نمکی) در حال پخش است و به ‌زودی اکران فیلم‌های بسیار پرمخاطب «بارکد» (ساخته مصطفی کیایی) و «دراکولا» (ساخته رضا عطاران) نیز آغاز خواهد شد.

امروز نوبت ماست تا در حفظ این سرمایه هنری سهیم شویم.

وعده‌ی ما هر شب ساعت ۲١:٣٠ سینما فرهنگ گراش

برای اطلاع از برنامه سینما و مشخصات فیلم‌های در حال اکران، از طریق این لینک به کانال سینما گراش در تلگرام ملحق شوید.

Rosvaei 2 Rosvaei 02