بستن

بازدید رییس دانشکده از خوابگاه برادران

رییس دانشکده پیراپزشکی گراش برای بررسی مشکلات دانشجویان به خوابگاه برادران رفت. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، مهدی محسن زاده رییس دانشکده پیراپزشکی گراش به همراه دلخوش معاونت فرهنگی دانشجویی و جعفری معاونت پژوهشی دانشکده از قسمت‌های مختلف خوابگاه برادران بازدید و پس از آن درجمع دانشجویان به بررسی مشکلات موجود پرداخت. وی با تبریک سال نو، برای دانشجویان سالی پربرکت را آرزو کرد. محسن زاده با بیان این مطلب که در هر سازمانی مشکلات و کمبودهایی وجود دارد افزود: قطعاٌ دراین دانشکده نیز کمبودهایی وجود دارد که لازمه رفع برخی از این مشکلات هماهنگی بیشتر بین دانشجویان و مسوولین است و نیز انعکاس این مشکلات توسط خود دانشجویان به مسوولین. رییس دانشکده در این جلسه دو ساعته، پس از شنیدن سخنان دانشجویان، به بررسی و ارایه راهکار برای بر طرف شدن این مشکلات پرداخت.

دلخوش نیز به بررسی مشکلات مطرح شده در زمینه دانشجویی پرداخت و تعامل بین دانشجویان و مسوولین را لازمه رفع مشکلات دانست. در ادامه جلسه معاون پژوهشی دانشکده درباره کمیته تحقیقات دانشجویی مطالبی بیان کرد.

خبرنگار پایگاه خبری هفت‌برکه عضو انجمن شاعران و نویسندگان گراش داستا‌ن نویس

1 نظر

  1. از آقای محسن زاده ریاست دانشکده پیراپزشکی گراش در جهت رسیدگی به امورات دانشکده تشکر میکنیم باشد که شاهد ارتقاء و تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در شهر گراش باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 نظر
scroll to top