بستن

جیغ بنفش سر می دهند؛ یک‌شنبه ساعت ۶؛ هواداران روحانی در گراش

گریشنا: هواداران روحانی در گراش که دیشب و امروز را جلوی مونیتورها و تلویزیون‌ها برای پیگیری اخبار شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری سر کرده بودند، پس از اعلام انتخاب نامزد مورد علاقه‌شان، مانند مردم بسیاری از شهرهای کشور به خیابان‌ها ریختند و به شادمانی پرداختند. عکس‌های خبرنگاران گریشنا را از این شادمانی مردمی ببینید.

ستاد روحانی در گراش اعلام کرده است که مراسم شادمانی اصلی فردا ساعت ۶ عصر در پارک شهرداری (باغ ملی سابق) برگزار خواهد شد. مهدی مشتاقی مسئول ستاد روحانی در گراش به خبرنگار گریشنا خبر داد که در حال انجام پیگیری‌های لازم برای این تجمع است.

سردبیر پایگاه خبری هفت‌برکه عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه گراش دکترای ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران

42 نظر

  1. درود بر معمار بزرگوار
   به انتخاب مردم ایران احترام می گذاریم. و به هوادارانش در گراش تبریک می گوییم. حسن روحانی الان رییس جمهور همه است.

 1. آقای م. الف این لباس از اول هم برای قامت تو گشاد بود و ما ۸ سال است که چه هزینه ها ندادیم … چهار سال پیش در چنین روزی تو لبخند میزدی و ما خون میدادیم … امروز همان مردمی که تو خس و خاشاک خواندی رای هایشان را پس گرفتند و با حضورشان نشان دادند ما همیشه هستیم امثال تو رفتنی اند … این رفتن تو شادی خوبی دارد.
  از مدیر محترم سایت تقاضا میکنم که اگه ازادی بیان رو قبول داری مطالبم رو سانسور نکن.
  باتشکر

  1. اما اگه فکر میکنی آمریکا با روی کار آمدن فردی مثل روحانی تحریمها را بر میدارد سخت در اشتباهی! تحریمها زمانی برداشته میشود که جمهوری اسلامی از مواضع خود کوتاه بیاید

 2. روز هجران و شب فرقت یار آخر شد
  زدم این فال و گذشت اختر و کار آخرش شد

  آن همه ناز و تنعم که خزان میفرمود
  عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

  صب امید که بد معتکف پرده ی غیب
  گو برون آی که کار شب تار آخر شد

  باورم نیست ز بد عهدی ایام هنوز
  قصه ی غصه که در دولت یار آخر شد

 3. تبریک میگم به همه ی کسانی که به اقای روحانی رای دادند
  با اینکه من طرفدار اقای قالیباف هستم ولی از انتخاب شدن اقای روحانی ناراحت نیستم و امیدوارم که کشور در مسیر رشد و پیشرفت حرکت کند و شادی و لبخند به چهره ی مردم برگردد

  1. با سلام بر استاد دانشگاه
   این طور که ما دریافته ایم آقای روحانی اصوالگرای معتدلی است که با اصلاح طلبان معتدل همدلی دارد. اصلاحات بهتر است به سمت اصلاحات اقتصادی و اجتماعی میل کند.

 4. آنچه بر انسانهای شریف و گراشیهای دوم خردادی و اصلاح طلب توسط تندرو ها در این ۸ سال اتفاق افتاد همان ماشین تهمت، ناسزا، و خارج کردن رقیب از میدان بود، که امروز این ماشین با تمام قدرت و بزرگی اش به گل نشست و انشاء الله با اراده این ملت فهیم اسقاط خواهد شد.

 5. این انتخابات یک پیام ساده داشت و آن هم اعتراض بود. اعتراض به وضع موجود پیام صریحی بود که از صندوق های رای بیرون آمد. اعتراض مردم به وضعیت اقتصادی بود، به مشکلات معیشتی بود. اعتراض به دروغگوئی و پنهان کاری بود.

  اعتراض به افراط در شعار و ذبح کردن مصالح نظام پای ژست های کودکانه ظاهرگرایان بود. اعتراض به محدود کردن آزادی ها بود. اعتراض به سانسور و فشار بر مخالفین بود. اعتراض بر اقتدار گری و قیم مآبی بود. اعتراض بر بگیر و ببندهای سلیقه ای بود.
  برای فریاد کردن این اعتراض نیز به اصولگرایان اعتماد نکردند.

 6. من هم به هواداران خوب جناب آقای روحانی در گراش تبریک عرض میکنم وامیدوارم که دراین جشن مردمی احتیاط لازم راداشته باشند تا خدای ناکرده اتفاق ناگواری برای همشهریان عزیز پیش نیاد

 7. من به دلیل مشکلات و فشارهای بسیار اقتصادی دوره بسیار سخت و سنگینی رو طی کردم . میخواهم برای آرامش درونم به ….. هر آنچه در دلم هست بگویم …..
  لازم به عرض است بنده بی سواد نیستم . کارشناس ارشد در رشته معماری و همچنین فنآوری اطلاعات هستم و مهندس پایه یک سازمان نظام مهندسی هستم . این را گفتم که تصور به سوی اینکه من از شعور اجتماعی پایینی برخوردار هستم نرود

 8. لطفا همه گراشیها امروز عصر بیاییند من امروز با خانواده خواهم امد اسپری برف شادی یادتون نره جشن مفصلی خواهیم گرفت زنده باد محسن امانی زنده باد و زنده باد مهدی مشتاقی ما به اعضای ستادهای دیگر احترام می گذاریم بر خلاف رقیبمان که۴ سال قبل ریس ستاد موسوی را به زیر زمین […] بردند و او را تهدید کردند و موارد دیگر

 9. سلام به همشهریان همیشه در صحنه. موفقیت و سربلندی برای همه همشهریان عزیزم را از خداوند بزرگ طلب مینمایم.
  من هم به تمام همشهریان و همچنین هموطنان عزیزم تبریک میگویم و وقتی شماها خوشحال باشید تمام دنیا برایتان خوشحال خواهند شد.
  ازآن آقا کوچولو که محمد رضا میرزمانی را سوار موتور کرده و خوشحالش کرده هم متشکرم و یک جایزه برایش در نظر گرفته ام که وقتی به گراش آمدم تقدیمش خواهم کرد. مهربانی را از بچه ها باید یاد گرفت.
  موفق باشید

 10. در پاسخ به استاد دانشگاه !!
  بنده هم به نوبه خود به رئیس جمهور منتخب تبریک می گم و لی فکر کنم زیبنده یک استاد دانشگاه نباشه که زمان پیروزی دست به شماتت رقبب بزنه و از این ادبیان استفاده کنه .
  کیه که ندونه جامعه مشکل اقتصادی داره ولی باید بگیم اسلام اصیل همیشه هزینه داشته . تحریم و تهدید و سختی و محاصره داشته . و دیگه اینکه هیچگاه کشتی اسلام ناب به گل نمی نشینه، بلکه این خود ما هستیم که در گرداب باند و گروه غرق می شیم .حواسمون باشه مغرور نشیم چون حتما ۴ یا ۸ سال دیگه هم مردم از این طیف ناراضی می شن و به گروه دیگه رای می دن .

 11. ما دوباره سبز شدیم ، با تمام زخم هایمان لبخند زدیم ، یک دستمان سوخته بود، با دست دیگرمان ، دست دادیم ، ما آمدیم و شهر را دوباره شاد کردیم … حالا وقت آن رسیده که درها را بازکنید … . وقت آن رسیده همه با هم کشور را بسازیم و رخم هایش را مرهم بگذاریم .. همه باهم … … بگذارید این ابرهای تیره از فراز آسمان کنار بروند

 12. بی تردید امروز عطر افشانی گلهای بنفشه در باغچه های دلمان تدبیر اندیشه ی سبز دیروزمان است.گوارا باد بر شما شهد شیرین این پیروزی¥¥

 13. دلا اکنون زمان کاهلی نیست و اصلاحات امری سرسری نیست اگر خواهان تغییری برادر بدان مردش بغیر از روحانی نیست
  “زنده باد روحانی”

 14. باسلام به آقای خواجه پور از زحمات شما خالصانه دربروز رسانی خبرهای گراش کمال تشکر داریم . .رای مردم به حسن روحانی فرد اندیش مند و حقوقدان ومعتدل نشان از درایت بالای ودرک بالای شعور وفهم مردم ایران وشهرستان گراش دارد.
  متاسفانه …./ .انشالله به یاری خدا همه طرفداران اصلاح طلب در تمام دنیا موفق وپیرور باشند.

   1. با تشکر از hamsayeh2
    که هم آن بخش توهین آمیز کامنت « اصلاح طلب خط خمینی » را حذف کردند
    و هم جوانمردانه به این اشتباه اعتراف کردند و ناراحتی خود را از این نوشته آقای اصلاح طلب اعلام نمودند.
    ما هم از گسترش اخلاق حرفه ای در جامعه حمایت می کنیم و خوشحال می شویم.
    متشکریم

 15. حداقل ادب و معرفت داشته باشید و به دیگران توهین نکنید . این عین دیکتاتوری است که فکر کنید اگر کسی به افراد مورد نظر شما رای نداد « سطح فرهنگ و شعورش پایینه »
  همین تفکر بود که چهار سال پیش وقتی فرد مورد نظر خودشان رای نیاورد ، بیش از شش ماه مملکت را به آشوب کشاندند و اتهام تقلب ۱۳ میلیونی به نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند .
  ولی اینبار همه اصول گراها به رقیبشان تبریک گفتند.
  اگر از اسلام چیزی نمی دانید یا به آن اعتقادی ندارید ، حد اقل از غرب که شما شیفته آن هستید یاد بگیرید و در شکست به رقیب تبریک بگویید و در پیروزی به دیگران توهین نکنید.
  سایت گریشنا هم که توهین به رقیب خود را تایید می کند و اشکال جزیی طرف مقابل را حذف می کند ، روز به روز بیشتر چهره واقعی خود را نشان می دهد
  هرچند این پست را هم را حذف می کنند ( ولی مهم نیست این نیز بگذرد)

 16. امروز چه قدر بعد مدت ها خوشحال بودیم. چه هلهله ای بود. موج امید و شادی در بین مردم فریادمیزد . خواستم از تمام دست اندرکاران این جشن تشکر کنم . آقایان مهدی مشتاقی و میثم صمیمی که لحظه ای آروم و قرار نداشتن خدا کنه که همیشه سالم و تندرست باشن چون اینا بودن که سینه خودشون رو سپر کردن در برابر بزرگترانی که پا به میدون نذاشتن . همیشه سربلند باشین .

 17. خطاب به دوستان اصلاح طلب:
  هنگامى که مسلمانان وارد مکه شدند، شعار مى دادند: الیوم یوم الملحمه: (امروز روز در هم کوبیدن است). پیامبر (صلى الله علیه و آله) فرمودند: شَعار را عوض کنید و بگویید: الیوم یوم المرحمه: (امروز روز رحمت است).
  بنده خودم به روحانی رای دادم ولی از کسانی که افراط گرند بشدت بیزارم . حالا مگه چی شده ؟ همین مردم چهار سال پیش به احمدی نژاد رای دادن و امروز هم به روحانی . چند سال دیگه هم به یکی دیگه رای میدن . خوبه بدونیم اگه کاری و عملی مورد قبول نیست برای هیچکس مقبول نیست . همانطور که خس و خاشاک خواندن مردم توهین بود ، بکار بردن ادبیاتی مثل بی شعور و بی فرهنگ و افراطی و دو بهم زن و … هم توهین بالاتری به دیگرانه همیشه افراط گرایهای محدودی افراد باعث کینه و دشمنی جمعی شده و دشمن هم در این میان ازش سوء استفاده می کنه . وگرنه مسئولین و رقبای رئیس جمهور محترم که به همدیگر تبریک گفتند و خواهان همکاری با ایشان بودن . همین اخلاق انسانی و اسلامی آنان باعث شد من شرمنده اخلاق جناح رقیب بشم که ماها چهار سال پیش جور دیگه ای برخورد کردیم. خدا از سر تقصیر من یکی که بگذره و هر چه زودتر دلهای ما رو به هم نزدیکتر کنه و به میمنت این پیروزی نظام جمهوری اسلامی ما هم این شعار نبی مکرم اسلام (ص) را تکرار کنیم که : الیوم یوم المرحمه.
  لطفا گریشنا این بار پست منو بذاره و حذفش نکنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 نظر
scroll to top