بستن

روحانی و قالیباف، جلیلی را جا گذاشتند؛ در سراسر ایران

گریشنا: دیشب چهارشنبه ۲۲ خرداد، آخرین فرصت تبلیغات نامزدهای دو انتخابات روز جمعه بود؛ و به همین دلیل شور و حال انتخاباتی شدت گرفته بود.

برای تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری، طرف‌داران روحانی و جلیلی با هم مسابقه گذاشته بودند و طرف سوم، یعنی قالیباف را جا گذاشته بودند.

این در حالی است که بر اساس نظرسنجی های مختلف در سراسر کشور روحانی در صدر و قالیباف پس از او، جلیلی،رضایی، ولایتی و غرضی قرار دارند. برخی از کارشناسان می گویند، انتخابات بین روحانی و قالیباف به دور دوم کشیده می شود. نتیجه انتخابات ریاست جمهوری دوشنبه ۲۷ خرداد ماه اعلام می شود. در صورتی که انتخابات به دور دوم کشیده شود، جمعه هفته آینده رای گیری دور دوم انجام خواهد شد.

در خیابان های گراش، نامزدهای انتخابات شورای شهر چهارم نیز تمام نیروهای خود را بسیج کرده بودند تا از این آخرین فرصت تبلیغات در خیابان نهایت استفاده را ببرند.

سعی کرده‌ایم از طریق این ۳۰ عکس که عبدالرضا افشار گرفته است، قسمتی از این شور انتخاباتی را به تصویر بکشیم.

11 نظر

 1. سلام
  مردم گول این نظرسازی یا همان نظر سنجی ها را نمیخورند
  ۸ سال پیش میگفتند هاشمی و قالیباف میروند دور دوم.
  خداوند همیشه با حق است

 2. فکرنکنید عده قلیلی که همفکر شماهستن میشن کل جمعیت ایران .مردم دیگه با بصیرت شدن .شما توی خیالات باشید همچنان تا شاید صبح دولتتان …..شاید

 3. آفرین به اطلاع رسانی بی حب و بغض گریشنا. گویی استقبال شدید مردم از دکتر روحانی در کشور به مذاق خیلی از افراطیون خوش نیامده و واقعیتهای ملموس را به نام نظرسازی تخطئه می کنند!!!
  اینکه جریان عقلانیت گرا و میانه رو از دکتر روحانی حمایت کرده است باعث شده تا تمام مردمی که از وضع موجود خسته شده اند به این جریان بپیوندند. تا پیروزی عقل و منطق و درایت بر تندروی کمتر از ۲۴ ساعت زمان مانده است.

 4. سلام آقای رحمانی
  خودتا ن هم می‌دانید هیچ‌یک از مراکز معتبر (از جمله مرکز آمار صدا و سیما) آمارها را به‌صورت رسمی منتشر نکردند و به هیچ‌یک از این نظرسنجی‌ها نمی‌توان اعتماد کرد.
  شما که دم از اخلاق رسانه‌ای می‌زنید، بهتر است شیوه‌ی بهتری برای تبلیغ کاندیدای مورد نظرتان در پیش گیرید.

  1. سلام بر مهدی وفایی فرد
   من به هیچ کدام از این دو بزرگوار رای نداده ام. نطرسنجی ها هم به قول شما غیر رسمی است. فقط جو عمومی را منعکس کرده ایم. مهم این است که حماسه سیاسی بحمدالله رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 نظر
scroll to top