بستن

دیدار دو گروه از گراشی‌ها با بروجردی

هفت‌برکه : عصر سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ دو گروه از شهر گراش با علاالدین بروجردی نماینده منتخب حوزه جنوب فارس دیدار کردند.

به گزارش هفت‌برکه بعد از انتخاب علاالدین بروجردی به نمایندگی مردم لارستان، خنج، گراش، اوز و و جویم در مجلس دوازدهم گروه‌های اجتماعی مختلف برای تبریک و گفتگو با نماینده منتخب دیدار کردند. 

سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ابتدای جمعی از معتمدین گراش که بیشتر شامل اعضای ستاد انتخاباتی قاسم فرسوده بودند به همراه قاسم فرسوده و علی عظیمی نامزدهای گراشی انتخابات مجلس در محل حسینیه اعظم لار با علاالدین بروجردی دیدار کردند. سید عباس جهانبانی رییس پیشین ستاد نماز جمعه گراش در این دیدار با عرض تبریک انتخاب نماینده مردم برای همکاری با نماینده منتخب اعلام آمادگی کرد.

علاالدین بروجردی نیز در این دیدار با اشاره با برنامه‌های انتخاباتی خود بر لزوم اتحاد و وحدت بین دو شهر شیعه جنوب فارس تاکید کرد. 

در دیدار دوم نیز فرماندار گراش و جمعی از مسئولین اداری شهرستان گراش با نماینده چهار سال آینده حوزه انتخابیه دیدار کردند. 

 

2 نظر

  1. آقای بروجردی اکنون ۷۴ ساله هستند البته نمی دانم که ایشان چند. سال از عمرشان در منطقه. لارستان. گذرانده اند اما می دانم که وحدت بین شهرهای منطقه مانند. لار وگراش. اوز. وخنج وجویم همیشگی بوده و خواهد. بود. وکاری هم. به شیعه و سنی بودن شهرها. ندارد مردمان. این خطه بیشتر با اشتراکات فرهنگی وزبان. واداب ورسوم مشترک قرنهاست تحت عنوان. خودمونی. درایران وتمام حوزه خلیج فارس برادرانه ودرکنار هم. زندگی. مسالمت آمیز. داشته وخواهند. داشت اینشالله همچنانکه مقام معظم رهبری فرمودند. وحدت شیعه و سنی در لارستان. مثال زدنی. است

  2. آقای بروجردی طرحهای بزرگ مطرح میکنند که این موارد بیشتر مخصوص اوایل انتخابات است و جنبه تبلیغی دارد با توجه به اینکه ایشان از نظر سن و سال وقوانین مجلس دیگر نمی‌توانند. در آینده به مجلس بروند باید دنبال کارهای شدنی. و مناسب برای حوزه انتخابی باشند و به عنوان یادگاری برای هر شهرستان یک پروژه مهم. انجام. دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظر
scroll to top