Hoseini Imam Jomeh Gerashامام جمعه گراش این هفته در خطبه‌های نماز به انتخابات شورا و مشکلات مخابراتی مردم اشاره کرد.

به گزارش رویدادشهر، حجت‌الاسلام و المسلمین سید رضا حسینی در خطبه نخست خود، نمازگزاران و حاضران را به تقوای الهی سفارش کرد.

وی  خطبه‌های ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، بر انجام کار های خیر تاکید کرد و افزود: کار خیر عملی است که در همه ادیان الهی به آن سفارش شده است و ما از سوی پیامبر (صل الله علیه و اله و سلم) دعوت شده ایم که کار خیر را حتی به مقدار کم نیز انجام دهیم.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه انجام کار خیر یک صدقه جاریه محسوب می شود افزود: به کارهای خیر سرعت ببخشید، در انجام آن از همدیگر سبقت بگیرید و در آن سستی نکنید چراکه ممکن است توفیق انجام آن از شما گرفته شود.

وی با توجه به اینکه سرمایه گذاری نیز یک عمل خیر محسوب می شود تصریح کرد: کسی که قصد انجام یک امر خیر دارد با مشورت کردن با یک کارشناس و یک فرد آگاه می تواند نیاز های جامعه را بشناسد و در آن زمینه سرمایه گذاری کند که البته ثواب این امر خداپسندانه کم تر از ساختن مسجد و حسینیه نیست.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: انتخاباتی را که در پیش داریم باید با شکوه هرچه تمام تر برگزار شود و ما باید با درایت و کاردانی فرد اصلح را انتخاب کنیم.

وی درخصوص برگزاری انتخابات گفت: مردم نباید فضا را دو قطبی کنند. مشکلات موجود در جامعه امروزی ناشی از دو قطبی شدن فضا است، همه ما فرزندان انقلاب و ایران اسلامی هستیم، ما باید از زحمات گذشتگان قدردانی کنیم و مانند گذشته بهترین تصمیم را بگیریم.

حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از خطبه های خود به مشکلات موجود در شهر اشاره کرد و گفت:  عده ای از شهروندان از اداره مخابرات شاکی هستند و از اینکه قبض تلفن به منازل دیر ارسال می شود و باعث قطعی تلفن می شود ناراضی هستند.