بستن

تنیس‌روی میز فارس در قبضه‌ی پسران گراش

هفت‌برکه: سه سکوی نخست مسابقات هوپس پسران استان فارس به تنیس‌بازان گراشی رسید.

به گزارش هفت‌برکه، مسابقات انتخابی رده سنی متولدین ۸۹ تا ۹۱ هوپس پسر استان به میزبانی گراش ۲۶ خردادماه ۱۴۰۲ برگزار شد، ۱۲ نفر از شهرستان‌های مختلف فارس در این مسابقات حضور داشتند که در نهایت سه پینگ‌پنگ‌باز از گراش و یک نفر از شیراز نفرات برتر این رقابت‌ها شدند.

رده‌بندی نهایی مسابقات علی خوشاب از گراش مقام اول، محمد حسین اکبریان از گراش مقام دوم، و طاها پورشمسی از گراش و ماهان شیرین فشان از شیراز مشترکا مقام سوم مسابقات قهرمانی هوپس پسر را از آن خود کردند.

نفرات برتر این مسابقات به همراه امیر علی یحیایی، متین هادیان شیرازی و پارسا فرصت برگزیدگان دور قبل مسابقات کشوری، به عنوان تیم فارس تیرماه به مسابقات کشوری که در رشت برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

مرتضی موغلی سرداوری این مسابقات را بر عهده داشت.

خبرنگار حوزه شهری و اداری هفت‌برکه عضو هیات مدیره انجمن دوببله و گویندگی گراش

1 نظر

  1. تو یه شهر خشک و گرم دور افتاده اونم تو جنوبی ترین نقطه استان فارس که حتی به هتل یا مهمانپذیر هم نداره، نیابد این مسابقات رو برگذار کنند ،من خودم تو این دوره از مسابقات حضور داشتم فدراسیون این شهر همیشه سعی میکنه که با گرفتن میزبانی و با کار کردن روی روح و روان بازیکنان مهمان و تخریب روحیه آنها به هر نحوی در حین مسابقه یا قبل از آن ،بارکن های شهر خودش رو قهرمان کنه ,تو همین مسابقات تو یکی از گیم ها که بازیکن شیرازی دست اول رو یازده بر یک پیروز شده ،میزبان ها حتی یکی از مربی هاشون ( اونی که انحراف چشم داشت) شروع به هووووو زدن بازیکن ۱۲ ساله شیرازی کردن و با تخریب روحیه اون با توجه به سن کمش مسابقه رو از دستش در آوردن و برنده شدن که از جوانمردی به دور بود ! شخصا از این موضوع خیلی ناراحت شدم چرا که حتی مربی به جای تمرین مستمر با بازیکن خودش گویا بیشتر تمرین هووووو زدن داشت که نشان از ضعف آنان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 نظر
scroll to top