محمدعلی شامحمدی تنها کسی بود که در روز نخست نام‌نویسی برای شورای اسلامی شهر گراش ثبت نام کرد.

در حالی که بیشتر افراد در حال رایزنی برای آمدن یا نیامدن هستند. محمدعلی شامحمدی ۲۶ فروردین با ثبت‌نام خود آغاز نام‌نویسی برای شورای شهر گراش را کلید زد.

شامحمدی درباره انگیزه حضورش در شورا گفت: با توجه به ضرورت حضور اقشار گوناگون در شورای شهر به نظرم هنرمندان و فرهنگیان باید در این انتخابات حضور پرشوری داشته باشند. با وجود برخی مشکلات شخصی با اصرار دوستان تصمیم به حضور در این انتخابات گرفتم و امیدوارم بتوانم با کسب اعتماد مردم در خدمت مردم گراش به ویژه جوانان و هنرمندان باشم. البته این حضور یک محک شخصی برای خودم نیز است که فعالیت‌های ما چقدر در شهر دیده شده است.

محمدعلی شامحمدی متولد ۱۳۵۶ در گراش و فرزند حاجی شامحمدی است. شامحمدی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر کارشناسی هنرهای نمایشی خوانده و در این سال‌ها تمرکز او بیشتر بر روی فعالیت‌های فرهنگی و هنری بوده است. مدیریت گروه موسیقی پارسینا، همکاری در انتشار نشریات صحبت‌نو گراش، صدف گراش، حمایت گراش و افسانه گراش در کارنامه او دیده می‌شود.

خود او برگزاری و مدیریت نمایشگاه روایت آفتاب را تاثرگذارترین فعالیت فرهنگی مذهبی خود در این سال‌ها می‌داند که با استقبال مردمی روبه‌رو شد.

شامحمدی در حال حاضر مسئولیت‌های نمایندگی نشریه افسانه، مدیریت موسسه فرهنگی هنری هفت برکه، مدیریت کانون فرهنگی روایت آفتاب و تدریس در دوره‌های آموزش بازیگری را بر عهده دارد.

Shamohammadi

نامزدهای دیگر

گمانه‌زنی‌ها در مورد نامزدهای شورای شهر  آغاز شده است. بیشتر افراد تصمیم گیری را موکول به روزهای آینده کرده‌اند. در تماس‌های خبرنگار گریشنا با نام‌های مطرح شده تاکنون دکتر لطافت (مدیر داروخانه شبانه‌روزی)،  جعفر یوسفی (مدیر شرکت شهر ارتباطات گراش و دبیر کاداگ)، ابراهیم شیروان (کارمند بانک اقتصاد نوین و مسئول بیمه کار آفرین) و حسین فقیهی (سردبیر دوره آخر عصر گراش و از اعضای ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد در انتخابات ۸۴ و ۸۸)  حضور قطعی خود را در انتخابات اعلام کرده‌اند و در روزهای آینده ثبت‌نام خواهند کرد.

شما نیز می‌توانید خبرهای انتخاباتی را برای info@gerishna.com یا شماره تلفن ۰۹۳۷۴۹۰۹۶۰۰ ارسال کنید.