هفت برکه – گزارش آگهی: یکی از بزرگترین و مجهزترین نمایندگی‌های ایران خودرو در استان فارس در شهر گراش آغاز به کار کرد. 

همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) پنجشنبه ۲۲ دی‌ماه ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از شهروندان گراش و شهرهای جنوب فارس به ویژه فعالین صنف خودرو نمایندگی ۳۷۰۵ ایران‌خودرو افتتاح شد. این نمایندگی دومین نمایندگی شهرستان گراش است که در بلوار شیخ احمد انصاری و روبه‌روی آبشار اندیشه قرار دارد. 

مهندس وردینی مدیریت خدمات پس از فروش شرکت ایساکو، مهندس محمودزاده ریاست دفتر منطقه شیراز مهمان ویژه این مراسم بودند. محمود طاهرزاده فرماندار گراش، حجت السلام سید محمد باقر بخشایش‌پور امام جمعه و جمعی از مسئولین ادارات نیز در این مراسم حضور داشتند و در مراسم افتتاحیه سخت گفتند. 

نمایندگی ایران خودرو ۳۷۰۵ در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۸۰ متر مربع و زیر بنای سه هزار و ۱۶۰ مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان با سرمایه‌گذاری حاج یوسف پرونده ساخته شده است.

۷۰۰ متر فضای نمایشگاهی، ۷۰۰ متر پارکینگ، ۹۰۰ متر محیط تعمیرگاهی، ۳۶۰ متر فروشگاه و انبار قطعات این نمایندگی را به یکی از بزرگترین نمایندگی‌های ایران خودرو در منطقه تبدیل کرده است و برای بیش از ۲۰ نفر به طور مستقیم در نمایندگی اشتغال‌زایی شده است.

آماده‌سازی این مجموعه حدود ۲۰ ماه به طول انجامید. به گفته حسین جاوید مدیر داخلی نمایندگی: «در راه‌اندازی این مجموعه سعی شده از روزآمدترین تجهیزات و امکانات تعمیرگاهی و خدماتی استفاده شود. دستگاه شارژ کولر اتوماتیک ایتالیایی، جک شاسی‌کش، اتاق رنگ اختصاصی و دستگاه تنظیم نور خودرو بخشی از این تجهیزات است.»

حسین جاوید، مدیر داخلی نمایندگی ایران خودرو گراش در مورد ضرورت راه‌اندازی این نمایندگی گفت: «با توجه به نیاز گراش و مطالبات مردمی این نمایندگی در مرکز شهرستان به صاحب امتیازی یوسف پرونده افتتاح شد و شهروندان جنوب استان فارس و استان‌های همجوار هرمزگان و بوشهر برای خرید خودرو و همچنین دریافت خدمات فروش و پس از فروش ایران خودرو می‌توانند به این نماینگی مراجعه خواهند کرد.»

فرماندار گراش: توسعه شهرستان بدون بخش خصوصی امکان‌پذیر نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، فرماندار گراش در آیین افتتاح این مجموعه با بیان این که بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری در شهرستان با توجه به فرصت‌ها و و ظرفیت‌ها فراهم است، گفت: «زمینه سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف گراش فراهم است و حمایت‌های لازم را از ایده‌های خلاقانه خواهیم داشت.»

محمود طاهرزاده با اشاره به اهتمام جدی دولت در حمایت از سرمایه‌گذاری و کارآفرینی، تصریح کرد: «دولت سیزدهم در حمایت از کارآفرینی رویکرد مطلوبی دارد و ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان در این دولت از اولویت برخوردار است.»

وی گفت: «با توجه به نیاز شهرستان و ایجاد فضای رقابتی در حوزه سرمایه گذاری بخش خصوصی و رفع نیاز منطقه، افتتاح دومین نمایندگی ایران خودرو در این شهرستان برای رفاه حال مردم بسیار حیاتی و ضروری بود.»

فرماندار گراش مشارکت بخش خصوصی در توسعه شهرستان را ضروری دانست و با تقدیر از کارآفرینی این مجموعه، افزود: «توسعه شهرستان بدون نقش آفرینی بخش خصوصی امکان پذیر نخواهد بود و مردم باید در طرح‌ها و پروژه‌هایی که مورد نیاز شهرستان است مشارکت داشته باشند.»

محمود طاهرزاده سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را موجب رشد و شکوفایی بخش اقتصادی کشور دانست و گفت: «امروز دشمن جنگ اقتصادی را علیه مردم ما طرح‌ریزی کرده است و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ایثار گونه با هوشیاری خود در مقابل فتنه با ایجاد فضای کسب و کار و رونق اشتغال توطئه دشمنان را خنثی کرده است.»

حجت السلام سید محمد باقر بخشایش‌پور، امام جمعه گراش نیز در این مراسم با اشاره به نقش آفرینی بخش خصوصی در ایجاد اشتغال و رونق فضای کسب و کار، گفت: «حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در راستای ایجاد فضای کسب و کار و اشتغال یک عمل جهادی و ارزشمند است که باعث تحولات اقتصادی در شهرستان می‌شود.»

وی به رونق فضای کسب و کار شهرستان با حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و تکیه بر توانمندی جوانان تاکید کرد. امام جمعه گراش اضافه کرد: «مهمترین مسئله برای کارآفرینان و تولیدکنندگان احترام و تکریم آنها در حل مشکلات و موانع اداری است که خود می‌تواند زمینه ترغیب و تشویق بیشتر فعالان اقتصادی را فراهم کند.»

پیج اینستاگرام: ikco۳۷۰۵

تلفن‌های تماس:۵۲۴۴۳۰۰۴-۵۲۴۵۳۴۰۰

تلفن تماس فروشگاه:۹۱۰۲۶۰۹۹-۰۷۱

۰۹۱۷۷۷۷۷۲۳۶

irankhodro 01