بستن

آموزش و پرورش گراش، میزبان هنرستان‌های جنوب فارس

هفت‌برکه: آموزش و پرورش شهرستان گراش میزبان گردهمایی آموزشی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش جنوب فارس بود.
 
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش، گردهمایی آموزشی کارشناسان و مدیران فنی و حرفه‌ای و کاردانش مناطق ۱۱ گانه قطب جنوب فارس، با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش فارس، ۲۹ آذر ۱۴۰۱ در مدرسه محبی گراش برگزار شد.

 در بخش آغازین همایش که در سالن اجتماعات مدرسه محبی برگزار شد، محمود طاهرزاده، فرماندار گراش، دکتر فرجی، مدیر آ.پ گراش، مهندس علیرضاپور، رئیس اداره فنی و حرفه‌ای و کاردانش سخنرانی کردند. مهندس نافع‌گشا، کارشناس‌مسئول فنی‌وحرفه‌ای و مهندس ثابت، کارشناس فنی و حرفه‌ای و کاردانش اداره کل آ.پ گراش از مهمانان ویژه این همایش بودند

مهرزاد رستم‌پور، معاون آموزشی آ.پ گراش گفت: «مسئولان، کارشناسان و مدیران ‌فنی‌وحرفه‌ای قطب جنوب استان فارس بعد از همایش اولیه، از نمایشگاه‌ هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش گراش بازدید کردند. دانش‌آموزان هنرستان‌های، امام حسین(ع)، شهید منفرد، زاهدی و امیرکبیر گراش آثار خود را به نمایش گذاشته بودند.»

مرتضی ایزدی، کارشناس آموزش فنی و حرفه‌ای و کاردانش آ.پ گراش گفت: «بعد از برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی آموزشی فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش برگزار شد. کارگاه تخصصی کاردانش، با حضور مهندس نافع‌گشا، کارشناس‌مسئول فنی و حرفه‌ای و کاردانش اداره کل آ.پ فارس و کارگاه تخصصی فنی‌وحرفه‌ای، با حضور مهندس ثابت، کارشناس فنی‌وحرفه‌ای اداره کل آ.پ فارس برگزار شد.»

بعد از کارگاه‌های تخصصی ‌نوبت به پرسش و پاسخ رسید. مدیران و کارشناسان مناطق سؤالات و ابهامات خود را از مسئولان اداره کل پرسیدند و پاسخ آن را شنیدند.

در پایان همایش، از مناطق ۱۱ گانه‌ی گراش، اوز، لارستان، اشکنان، بیرم، مهر، جویم، لامرد، گله‌دار، علامرودشت و خنج با حضور رؤسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های گراش،‌ لارستان و اوز، مسئولان اداره کل، رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای لارستان از حاضرین در گردهمایی فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش تقدیر شد.

همچنین ۲۸ آذر ۱۴۰۱، مهندس نافع‌گشا، کارشناس‌مسئول اداره کل آ.پ با مهندس ایزدی، کارشناس کاردانش و فنی‌وحرفه‌ای آ.پ گراش، از هنرستان‌های امیرکبیر و امام حسین(ع) گراش بازدید کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 نظر
scroll to top