هفت‌برکه‌: آینده‌سازان شنای گراش در اولین مسابقات خود در جشنواره شنای آبشار اندیشه محک خوردند.

به گزارش هفت‌برکه با پایان فصل تابستان نونهالان و نوجوانانی که شنا را در استخر آبشار اندیشه آموخته بودند در جشنواره شنا با هم رقابت کردند. جشنواره شنای پسران ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ و جشنواره شنای دختران ۲۸ مهرماه برگزار شد.

حمید نیکخو مدیر آبشار اندیشه در مورد این جشنواره گفت: «۴۲۰ دختر و ۳۴۰ پسر در دوره‌‌های آموزش تابستانی شنای آبشار اندیشه شرکت داشتند که این افراد پشتوانه آینده شنای گراش خواهند بود. با استعدادیابی انجام شده تعدادی از نونهالان و نوجوانان به عنوان ورزشکاران رشته شنا جذب تیم‌های آبشار اندیشه می‌شوند و سرمایه ما در سال‌های بعد برای تربیت ناجی و مربی نیز هستند.»

این مسابقات به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و با حضور خانواده شناگران برگزار شد. حمید نیکخو مدیر مجموعه آبشار اندیشه در مورد هدف از برگزاری این مسابقات گفت: «جشنواره شنا با هدف تشویق نونهالان و نوجوانانی است که در تابستان امسال آموزش شنا را آغاز کرده‌اند. ما در سه سال گذشته به دلیل شرایط کرونا مسابقات شنا نداشتیم و این جشنواره مقدمه‌ای بود که هم آمادگی ورزشکاران هم آمادگی داوران و مربیان خودمان را بسنجیم.»

Shena

در جشنواره شنای پسران ۴۸ نفر و در جشنواره شنا دختران ۲۰ نفر در سه رده سنی با هم رقابت کردند.

به گزارش روابط عمومی آبشار اندیشه اولین جشنواره شنای دختران با حضور مریم فعلی معاون اداره ورزش و جوانان برگزار شد و خانم ها محدثه فتح‌پور و فاطمه نام‌آور داوری مسابفات را بر عهده داشتند.

نفرات اول تا سوم رده‌ی سنی ۱۱ تا ۱۲سال
نفر اول: یاسمین یوسفی
نفر دوم: فاطمه محسنی
نفر سوم: دایانا شیبانی

نفرات اول تا سوم رده‌ی سنی ۹ تا ۱۰ سال
نفر اول: یگانه گرامی
نفر دوم: زهرا جابری
نفر سوم: فاطمه حجازی

نفرات اول تا سوم رده بندی ۶ تا ۸سال
نفر اول: یلدا محمدامینی
نفر دوم: ریحانه عباسپور
نفر سوم: فاطمه زحمت‌کشان

به نفرات اول تا سوم هر رده لوح قهرمانی و مدال اهدا شد و بقیه شرکت‌کنندگان نیز لوح شرکت در مسابقه را دریافت کردند. 

Shena 02