هفت‌برکه (گریشنا): صبح تابستانی اهالی مسکن مهر با تعقیب و گریز یک متهم، پلیسی شد.

یکی از ساکنین مسکن مهر، صبح یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۶، تردد یک فرد مشکوک را به نیروی انتظامی گزارش داد. پس از حضور به موقع نیروهای انتظامی و شلیک چند گلوله در تعقیب و گریز با این مظنون، متهم دستگیر شد. در جریان این شلیک‌ها کسی آسیبی ندید.

بعد از انتشار خبر در شبکه‌های اجتماعی، خبرنگار گریشنا در تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ موفق شد با یکی از نیروهای فرماندهی انتظامی، جزییات بیشتری از این حادثه را دریافت کند.

این منبع موثق با تایید دستگیری متهم گفت: «صبح امروز بعد از گزارش یکی از ساکنین محل، نیروهای انتظامی بلافاصله به مسکن مهر رفتند. با پا به فرار گذاشتن فرد متهم، عملیات تعقیب و گریز شروع شد که خوشبختانه مظنون دستگیر شد و در حال حاضر  نیز در بازداشت است. این فرد برای مبری کردن خود از اتهام سرقت، در بازجویی ادعای استعمال مشروبات الکلی کرد که بر اساس تست انجام شده‌ و جواب آزمایش منفی، ادعای او در زمینه‌ی مصرف مسکر رد شد.»

مامور نیروی انتظامی شهرستان گراش در ادامه می‌گوید: «فرد حدود بیست و پنج سال سن دارد و ساکن همان منطقه مسکن مهر است. بر اساس تحقیقات میدانی که انجام دادیم، پیش از این چند خانم خانه‌دار نیز او را در محل مشاهده کرده و به او مشکوک شده بودند. هرچند فرد مظنون بازداشت‌شده را ندیده بودند، اما مشخصات و نشانه‌های درستی از او ارائه می‌دادند.»

او در پایان می‌گوید: «متهم تا طی کردن روال قانونی و تعیین تکلیف این پرونده بازداشت است.»

برای مشخص شدن وضعیت متهم باید در انتظار بررسی دقیق‌تر و حکم دادگاه ماند.

Mask Serqat