هفت‌برکه (گریشنا): جعفر یوسفی، عضو شورای فعلی، از انتخابات شورای پنجم انصراف داد.

به گزارش هفت‌برکه، یوسفی امروز ۲۵ اردیبهشت به ستاد انتخابات فرمانداری رفت تا نامه انصراف رسمی‌اش را تحویل دهد. او در دوره‌ی قبل یکی از نمایندگان قشر جوان و ورزشی بود و به عنوان نفر هفتم انتخابات وارد شورا شده بود (صفحه‌ی معرفی او در هفت‌برکه). این دوره نیز او با شعار حمایت از جوانان به شورا آمده بود، اما اکنون در حمایت از مصطفی خورشیدی کناره‌گیری کرده است.

یوسفی در تماس تلفنی خبرنگار هفت‌برکه، تایید این حمایت، تاکید می‌کند: «من به نفع شهر و در حمایت از مصطفی خورشیدی کنار می‌روم.» او می‌گوید «بر اساس نظر جمعی از جوانان بزرگ»، تصمیم گرفته است در حمایت از مصطفی خورشیدی از این عرصه کناره گیری کند.

Jafar Yusefi Enseraf

متن بیانیه یوسفی به این شرح است:

بسمه تعالی

ملت شریف و نجیب گراش،

با اهداء سلام و درود بی‌پایان

۲۹ اردیبهشت برگ زرین دیگری از شکوه مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود. اینجانب به سهم خود و بر اساس نگرش اعتقادی و احساس تکلیف، تصمیم به حضور در عرصه کاندیداتوری شورای اسلامی شهر گراش گرفته و بر همین اساس همواره معتقد بودم که باید جوانان نقش خود را در شورای اسلامی شهر ایفا کنند.

حال که به حول و قوه الهی و با عنایت به ضرورت اجماع و وحدت حداکثری و ایجاد شرایط لازم و کامل برای انتخاب گزینه اصلح با رای حداکثری، انصراف خود را کتبا و رسما از عرصه انتخابات در دوره فعلی اعلام می نمایم.

البته کناره گیری اینجانب از کاندیداتوری به منزله کنار کشیدن از فعالیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نبوده و همواره همراهی و هم گامی با مردم فرهیخته و آگاه شهرم را در تمامی عرصه های مذکور سر لوحه زندگی خود قرار داده و در راه توسعه ،پیشرفت و ابادانی زادگاهم از هیچ کوششی فروگذار نخواهم بود. در صورت مهیا شدن شرایط حضور و استقبال مردم قدر شناس و فرهیخته شهر گراش مجددا در دور بعد به این عرصه وارد خواهم شد و فعالیت‌های انتخاباتی خود را از سر خواهم گرفت.

اینجانب با گذشتن از حق خویش به نفع ملت بزرگ گراش، از آنجا که اعتقاد دارم شرکت در انتخابات هم حق و هم تکلیف است، از مردم همراه سرافراز گراش صمیمانه می خواهم با حضور پر شور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت عزت و بقای جمهوری اسلامی و عظمت ایران و خلق حماسه سیاسی را تداوم بخشند.

در پایان صمیمانه و خاضعانه از فرماندار محترم و از هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان گراش و همچنین مردم فهیم و قدر شناس گراش و تک‌تک هواداران و همراهانم سپاسگزاری و قدردانی نموده و همه احاد ملت را به حضور پرشور و با نشاط در پای صندوق های رای دعوت می نمایم. و اعلام می‌دارم در همه شرایط در کنارشان خواهم ماند.

جعفر یوسفی

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گراش