بستن

تکمیل مجموعه ورزشی دکتر محبی در اولویت پروژه‌های ورزشی

با اختصاص یک میلیارد و پانصد و شصت میلیون ریال، به زودی ساخت مجموعه ورزشی محبی ادامه خواهد یافت. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گرش، اکبری با بیان اینکه سال۹۱ تکمیل پروژه دکتر محبی در اولویت برنامه‌های این اداره قرار دارد، گفت: اجرای ساخت و ساز سالن مجموعه ورزشی محبی به زودی شروع خواهد شد و در مرحله نخست یک میلیارد و پانصد و شصت میلیون ریال از محل مصوبات دور دوم سفر هیأت دولت به استان و اعتبارات وزارت ورزش و جوانان تخصیص یافته که اداره فنی و مهندسی پس از انجام تشریفات مناقصه و عقد قرارداد با پیمانکار شروع به کار خواهد نمود.

او همچنین از احداث دو زمین روستایی با اعتبار پانصد میلیون ریال از محل مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان در روستاهای خلیلی و لب‌اشکن خبرداد و گفت: در روستای لب اشکن مشکل خاصی نداریم اما مشکل واگذاری زمین در خلیلی همچون سال گذشته به قوت خود باقی است و اداره از طریق فرمانداری خواستار پیگیری موضوع و واگذاری زمین به شورای ورزشی روستا شده تا انشاا… هرچه زودتر کار ساخت و ساز شروع شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان گراش ادامه داد: یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال نیز جهت تکمیل و تجهیز و محوطه‌سازی اماکن ورزشی گراش در سال جاری پیش‌بینی شده که محوطه‌سازی مجموعه ورزشی ریاست جمهوری در اولویت قرار خواهد داشت. وی ترمیم زمین چمن فوتبال مجموعه ورزشی شهدا از محل کمک‌های دکترمحبی، تسطیح زمین خاکی فوتبال و تعمیر ساختمان اداری ارد، تکمیل سالن ورزشی فداغ، ساخت جایگاه در ورزشگاه شهدا از محل اعتبارات استانی و دو درصد نفت و گاز را از دیگر برنامه های اداره ورزش و جوانان درسال۹۱ برشمرد و افزود پیگیری ساخت سالن ورزشی چند منظوره در بخش ارد با تعامل و همراهی مسئولین بویژه نماینده مردم منطقه در خانه ملت و فرماندار شهرستان از جمله اهداف این اداره در سال جاری است که می تواند جوانان ورزشکار این بخش را به آینده امیدوار سازد.

خبرنگار پایگاه خبری هفت‌برکه عضو انجمن شاعران و نویسندگان گراش داستا‌ن نویس

1 نظر

  1. با سلام به تمامی ورزش دوستان و مسئولان ورزشی شهرمان .مسولان عزیز ایا از این وعده های بی عمل خسته نشده اید جهت اثبات اینک به فکر ورزش و ورزشکار هستید جلوگیری کنید از چرای دام در محوطه مجموعه و خراب تر شدن سقف ان که مثل زخم چرکین از دور نمایان است عمل و کار خود را به اثبات برسانید که بعید میدانم عملی شود نمو نه بارز ان ورزشگاه فعلی این درشان مردم گراش نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 نظر
scroll to top