بستن

حسنی: دور بعد هستم

مردم گراش بعد از ظهر امروز به استقبال علی‌اصغر حسنی رفتند. نماینده مردم لار، گراش و خنج پس از استقبال گرم مردم و ابوالحسن فردوسی به ستاد انتخاباتی فردوسی رفت و در آنجا در سخنانی کوتاه حمایت خود را از ابوالحسن فردوسی اعلام کرد. گفتنی است امشب در جلسه‌ای خصوصی، مهمترین نامزدهای غیر لاری حاضر در انتخابات و نمایندگان آنان در گراش شرکت می‌کنند.

  

خبرنگار پایگاه خبری هفت‌برکه عضو انجمن شاعران و نویسندگان گراش داستا‌ن نویس

7 نظر

 1. مایت قاطع آیت الله العظمی آیت اللهی، آیت الله موسوی لاری و آیت الله نسابه از دکتر جمشید جعفرپور
  لارستان کهن > – براساس اطلاعات موثق، حضرات آیات، آقایان آیت الله العظمی آیت اللهی، آیت الله موسوی لاری و آیت الله نسابه حمایت قاطع خود را از دکتر جمشید جعفرپور- کاندیدای نهمین دوره مجلس- اعلام کردند. – به گزارش صحبت نو، این اقدام پس از جلسات متعدد با کاندیداهای شهر لار و رسیدن به وحدت نظر با آنها اتخاذ شده است.

 2. پیش بینی میشود امروز منصور جعفری بنارویی رییس ستاد زندوی در بنارویه به همراه دو نفر دیگر از بنارویه به گراش بیایند و تقاضای کناره گیری اقای فردوسی به نفع زندوی کنند.

 3. مااهالی گراش باهوشیاری کامل وبدون توجه به شایعات محکم برسر صندوق حاضر شده ورای خود راقاطعانه به نفع تنها کاندید اصلح ومردمی جناب اقای فردوسی به صندوق میریزیم-فقط فردوسی

 4. با همبستگی مناطق، اجماع لاری ها راه به جایی نمی برد

  تحلیل آماری انتخابات پیشین مجلس شورای اسلامی در لارستان، خنج و گراش با تأکید بر وضعیت کنونی حوزه انتخابیه

  در این چند روز با اجماعی که نامزدهای لار انجام دادند، تمامی منابع خبری لار، سعی بر این دارند که به مردم تمامی مناطق القاء کنند که کار تمام شده است. تا جایی که لادستان از قبل طراوت بهار را تبریک گفته و سایر وب سایت ها نیز سعی در تزریق واهی پیروزی برای نامزدهای لار را دارند. غافل از اینکه در دوره پیشین انتخابات مجلس، آراء همه نامزدهای لار کمتر از ۳۰ هزار نفر بوده است و به معنای آن است که حتی در صورت اجماع در دوره قبل، لاری ها پیروز انتخابات نمی شدند.
  ادامه را در وبلاگ فارس جنوبی دنبال کنید
  http://www.farsejonobi.blogfa.com

 5. گراشیهای عزیز توجه داشته باشند که رای شهرستان گراش چند برابر بخش بیرم میباشد و با عنایت به اینکه بخش اوز اعتمادی به لار و بیرم ندارد و حتما به کاندید گراش رای خواهد داد چرا آقای فردوسی بنفع آقای زندوی کنار بکشد اگر آقای زندوی صداقت دارد ایشان بنفع آقای فردوسی کنار بروند

 6. دورد خدا بر مرد مومن.زحمت کش و محبوب منطقه جناب اقای دکتر حاج علی اصغر حسنی بزرگوار.جناب دکتر:بی گمان زحمات و فداکاریهای حضرتعالی هیچ وقت از زهن مردم قدردان و وفادار منطقه پاک نخواهد شد.و همیشه جایی شما در قلب مردم منطقه خواهد بود..بنده به نمایندگی کل جوانان این خطه و مخصوصا جوانان مستعد و جویای نام شهرستان بزرگ گراش عزیزمان دست پر محبت و گرم شما را میفشارم..سربلندی و پیروزی شما ارزوی قلبی ماست.خدا یارتان باد.به امید پیروزی و سرافرازی نماینده غیر لاری..

 7. ضمن تشکر و سپاس فراوان از آقای فردوسی که احساس مسئولیت کرده و دین خود را نسبت به شهر خود ادا نمودند از ایشان درخواست دارم با کناره گیری خود مانع انتخاب کاندید لاری شوند.وقتی دشمنان ما در لار ما را تشویق به ماندن میکنند باید یاد سخنان رهبر گرانقدرمان پس از فتنه ۸۸ افتاده و متوجه شویم که به دروازه خودی گل زده ایم و باید همگام با سایر مناطق و شهرهای زجر دیده علیه دشمن مشترک اجماع کرده و به کاندیدای واحد غیر لاری رای دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 نظر
scroll to top