بستن

نجار:اخراج ایرانی ها را از دوبی متوقف کنید

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، نجار در این دیدار که در قصر ˈزعبیلˈ در امارت دبی برگزار شد، تاکید کرد: دشمنان نمی خواهند کشورهای همسایه در منطقه و همچنین شیعه و سنی با هم روابط خوبی داشته باشند.

وزیر کشورمان با خوب ارزیابی کردن این دیدار، اظهار امیدواری کرد که همکاری میان دو کشور در حوزه های مختلف همچنان گسترش یابد.

مصطفی محمد نجار روز یکشنبه در سفری سه روزه، به امارات متحده عربی سفر کرده است.

وی در نخستین روز سفر خود با استقبال رسمی شیخ ˈسیف بن زاید آل نهیانˈ معاون نخست وزیر و وزیر کشور امارات عربی متحده وارد ابوظبی شد.

تبادل نظر و گفت وگو درباره توسعه همکاری های امنیتی و انتظامی، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، جرایم سازمان یافته و گسترش مناسبات و مبادلات مرزی از جمله محورهای اصلی سفر وزیر کشور به امارات عربی متحده است.

براساس برنامه اعلام شده، محمد نجار پس از حضور در دبی و دیدار با نخست وزیر، وزیر دفاع و حاکم دبی، به ابوظبی باز خواهد گشت تا دور نخست گفت و گو با وزیر کشور امارات عربی متحده را آغاز کند.

ˈعلی عبداللهیˈ معاون امنیتی وزارت کشور، ˈمحمد عمرانیˈ رییس اداره خلیج فارس وزارت امور خارجه و ˈاحمد بخشایشیˈ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی وزیر کشور را در این سفر همراهی می کنند.

مدیر گروه مطالعات فرهنگی رادیو فرهنگ سردبیر نشریه افسانه ویِژه گراش شاعر، پژوهشگر فرهنگ عامه، تاریخ و ادبیات در جنوب فارس مدیر انتشارات همسایه مدیرعامل موسسه فرهنگی هفت برکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 نظر
scroll to top