بستن

(کاداگ) نماینده مردم تهران را به گراش کشاند

 

دکتر توکلی به دعوت کانون دانشجویان و دانش‌آموختگان گراش (کاداگ) برای شرکت در همایش «مشکلات اقتصادی، اثرات تحریم، نوسانات ارزی» به گراش سفر می‌کند.

گریشنا: به گزارش رویدادشهر دکتر احمد توکلی نماینده‌ی با سابقه‌ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۴ آذرماه ۹۱ برای شرکت در همایش «مشکلات اقتصادی، اثرات تحریم، نوسانات ارزی» به گراش می‌آید. به گفته‌ی جعفر اژدری، دبیر اجرایی این همایش، بخشی از این برنامه به صحبت‌های دکتر توکلی و بخشی به پرسش و پاسخ و تریبون آزاد اختصاص خواهد یافت.

این همایش جمعه‌شب در سالن همایش‌های دانشکده‌ی علوم پرشکی گراش از ساغت ۱۹ برگزار خواهد شد و شرکت برای عوم آزاد است. به گفته‌ی اژدری، توکلی در نمازجمعه‌ی شهر گراش نیز به سخنرانی خواهد پرداخت.

این همایش به همت کانون دانش‌جویان و دانش‌آموختگان گراش (کاداگ) و با همکاری دانشکده‌ی علوم پرشکی، فرمانداری گراش و کانون طه برگزار می‌شود.

با شروع به کار شورای جدید دبیران کاداگ، بعد از برگزاری همایش «روشنای علم» این دومین قدم این کانون به‌شمار می‌رود.

عکاس پایگاه خبری هفت‌برکه گراش

3 نظر

  1. این سخنرانی بیشتر به متینگ های اولیه تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری نزدیک است تا یک سخنرانی معمولی. یعنی بیشتر به این جلسات گذاشتن ها توی شهرها نیاز دارد تا ما. خرج بی خود نکنید لطفا . آن ئهم میلیونی.

  2. تا جایی که خبر دارم هیچ هزینه ای قرار نیست به ایشان داده شود.
    بعد هم ایشان از راه لامرد می آیند.
    دوستانی که بی اطلاع هستند شایعه پراکنی نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 نظر
scroll to top